• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kako riješiti problem grijanja u kombajnu

J

john66

Guest
posto mi webasto neradi na kombajnu (radi se o DF 35 80) treba rjesit prblem grijenja na neki drugi nacin.... jel nemam sad vremena za popravljanje webasta!!!zna li tko kakav jednostavan i brz naci da se to rijesi,nekakva grijalica ili nes slicno???? ima jos dosta za vrsiti,a stigla zima u kombajnu ko u frizideru!!!!!
 
J

john66

Guest
danas sam malo trazi takvu grijalicu ali bezuspjesno... :(
ako neuspijem naci mislio sam narediti grijanje kao sto imaju torpedo traktori,sprovesti cijevi od mtora do kabine.sto mislite o tome,hoce li to upaliti????
 
J

john66

Guest
pa to bi bilo i najpametnije kako mi se cini...cujem da ove grijalice nemogu nis ugrijati????!!!!...e sad...
nesto ce mo iskemijati...
ili obuci skijasko odijelo :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh