• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakva je ovo pretepača?

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Bok!

Dal zna netko od forumaša kakva je pretepača sa slika?
Nema nikakve pločice ni natpisa?









:drink:
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
jel ta iz Kovine došla il od nekog dede iz štaglja kad je tak prašnjava?
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
S štaglja.
Trebalo bu remenje novo pa me zanima za kaj?
Dal zna ko ko je proizvel tu prašnjavu zver?
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Moj ide u remont kad pu neke perja u đepu,sad su druge stvari prioritetnije pa ak nađeš di ima jeftino remanja slobodno napiši. Ja imam prerađeno od tomovinkovića pretepač,je malo uski al koristi več 10 godina a nije koštal ni kune. Navodno se u sloveniji da kupit za cca 1000kn remeni komplet sa cjelim mehanizmom i vilama,a kod nas mi lik rekao oko 500-600kn samo za remene
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Vidli bumo sad dal bude generalka ili samo ciscenje, podmazivanje, remeni i gas.
Zubi su bili svi al su se par sjeb... prilikom transporta.
To si šogor slaze. Kupil je nekakve dva ponije.
Pa bu sad trebalo sjena.
Sljedi uspostavljanje kose na ursusu.
Malo ju hrđa primila.....
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Pa izmjeri vanjsku dimenziju remena sa
peto-metrom i briga te kak se zove.
I onda trazi remen po dimenziji i kazes im na koliko mjesta mora biti izbusen itd.
Ako neznas gdje bi trazio e onda se javi na p.p.
 

zetore

Novi član
Tu od
5 Srp 2010
Poruka
27
Ovo je tračni obračalnik kako se kod nas zove znamke Tajfun koj sad radi vitle za šumu. Ti okretači su se imenovali sental.
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Znaci sental je. Slovenec. Pa slovenec bi trebal biti odlican.

Hvala dečki na informacijama!
 

Najnoviji postovi

Na vrh