• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Ni jedna od pila te klase nema plastično kućište, već samo ručke, spremnik goriva...
 

Dejo

Novi član
Tu od
2 Lis 2019
Poruka
16
Za sto ti treba pila.
Kakva drva namjeravas raditi
Za vlasitite potrebe za rusit i izradjivat drva za ogrijev 15 do 20 m godisnje za sad a mozda i vise ako bude bila potreba,najdeblje drvo sto bi bilo je od 35 do 50
 

David79

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
160
Za tu kolicinu drva netreba ti to, polomit ces si ruke bez veze...vec kad oces dat tolke pare 545 je idealna...
 

Dejo

Novi član
Tu od
2 Lis 2019
Poruka
16
Za vlasitite potrebe za rusit i izradjivat drva za ogrijev 15 do 20 m godisnje za sad a mozda i vise ako bude bila potre

Za tu kolicinu drva netreba ti to, polomit ces si ruke bez veze...vec kad oces dat tolke pare 545 je idealna...
Jesi mislio na 545 Mark ll?
 

Dejo

Novi član
Tu od
2 Lis 2019
Poruka
16
Od svih tih motorki gledajuci usporedbu tezine snage i cijene husqvarna 555 mi je zapela sa oko,cuiem da ima nekakav cip u sebi za dijagnistiku i to,malo sam skeptican kad je puno elektronike,jel ima netko tu motorku da je sa njom odradio velik posao pa da kaze iskustvo?Prodavacica ima pozitivnu pricu za nju sto je njoj i u interesu da ju proda
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Mislim da ti je bolje uzeti h 365 ili s 391, koje si sponenuo u početku, već sam na više njesta čuo da se dosta kvari 555, budući da sam i ja gledao da bi uzeo taj model.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
365 je stroj, malo teža od ovih novih ali puno dugotrajnija robusnija pila. Radiš s njom cijeli dan, a na kraju dana kad se treba umorit, ona još bolje prima gas...
 

Dejo

Novi član
Tu od
2 Lis 2019
Poruka
16
Ima li netko iskustva sa stihlom ms 291,dal je za preporuku kupit za potrebe izradjivanja 10 do 20 m drva godisnje i rezanje trupaca ne debljih od 40cm?
 

Najnoviji postovi

Na vrh