• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kalupi za sir

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
..gdje da to pronađem u Zagrebu? ...
Koji su bolji , dobri , loši , trajni . koje su zamke ..koliko traju ?
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
"Probiotik d.o.o Zagreb" imaju sve potrebno za proizvodnju sira. ...
Ako nisi profesionalac i povremeno radis sir onda ti moze posluzi bilo koja plasticna posuda (okrugla)od 2l, koju izbusis iznutra prema van(da nemas problem pri vadjenju),takodjer moze posluzit i 2l posuda plasticna od sladoleda(naj jeftinija varijanta)....ovo su neka od mogucih rjesenja a sta bi jos moglo posluzit ostavljam tebi na volju....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
naravno da nisam profić , trebam jedan ili dva komada ( za sada)..ali sam htio profi alat .
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Odes na stranicu "Probiotika"i tamo imas sve sto te zanima..:(handshake):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nisam , nažalost ..u probiotiku nisam bil je čekam priliku da mi bude usput .
Goglajuč malo i tak , shvatih da je to uglavnom od "prehrambene" plastike da i da je to za mene preskupo ..
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Kalupe možeš naručiti i pošalju ti poštom, a dobar kalup za sir nikad nije preskup. Nama je glupost davati novce za tamo nekakvu plastiku, a ne pitamo žene koliko je njima lakše raditi sireve u tim pravim kalupima, i koliko im je lakše prati ih. Osim toga, sir ima izgled i oblik kakav i treba imati, pogotovo ako prodaješ sireve
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ništ ti ja od toga ne prodajem ..sve pojedem ...grozno ...
ali uvjek hoču ako si mogu priuštiti poštenu stvar ...u ovom skučaju ne , raznih polukružnih cjedila je doma na desetke ..ali imete pravo nije to to ...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ovi iz probiotika su ok kalupi i mislim da je jedan 70 kn, kaj po meni nije skupo jer ga koristiš godinama... Kod mene su 2 već 4 godine minimalno... Inače kalupi su samoprešajućittt... Ali malo se stavi kaki uteg gore da je tvrđi proizvod...
 

Najnoviji postovi

Na vrh