• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KAMAZ T 215

  • Temu pokrenuo mamurni
  • Datum prvog posta
M

mamurni

Guest
Nisam ni ja znao da postoji , tražim si traktor na netu pa sam slučajno naišao na kamaza ili ti mccormicka .
Nema nigdje opisa ali sam našao da ima iveco motor isti ko i mccormick unutrašnjost je ista samo što kamaz ima noviji mjenjač od ( ZTX ).
KAMAZ je rus tvornica je u Petrogradu , Tatarstanu ili nešto tako .
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
joj da bar prođe na eu tržište,mislim da bi bio jeftiniji od mc i prodo bi se jako dobro...
 
T

takor

Guest
Ima li tih Kamaza i manjih 60 ili 70 ks i ima li neka stranica gdje se sve to moze pogledati.
 
M

mamurni

Guest
Kamaz ima svoju stranicu i na njoj popis zastupnika po državama ali te firme ili ne postoje ili nemaju svoje stranice.
Na njihovoj stranici je samo t 215 , pitao sam servisera iz mccormicka on nije ni čuo da ih neko kopira .
 
V

vinko

Guest
a da to nije nešto slično kao onaj deutz kombajn iz županje u ruskim bojama?
 
V

vinko

Guest
u međuvremenu, misterija je riješena

Obrisan neispravan link.
 
Na vrh