• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

karabaja

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
lijep pozdrav svim članovima ovog dragog mi foruma, naime nalazim se u srcu moslavine iako piše okolica bj. jer spadam u tu županiju.
naime prvenstveno se bavim sa šumom i drvima a hobi zanimanja su mi ovčarstvo i svinjogojstvo koje pokušavam malo pokrenuti da imam svog mesa a ne kupovno...
ovčarstvo-iz hobija i 2. ovce sam došao na lijepo stado od 20'ak ženki i taj hobi volim, iako to sad prelazi na višu granu, ispočetka se činilo kao lagano ali kako se pomalo to širi tako i ja sukladno tome širim sadnju, sijanje, košnju a i kupuje se komad po komad zemlje...
imam ursusa c335, imt-ov 16" jednobrazni plug, oltov plug 2x12", drljače 3.krilne, sijačicu za kukuruz dvorednu, tanjurače one iz federacije 20 diskova, veliku prikolicu 2-osovinku, malu kombiniranu za šumu i sanduk, šumaricu, 4 motorke, blic za sijeno, trektorsku kosu, prikolicu koju trebam namijeniti za nešto a nemam ideje, ramo za izvlačenje trupaca, cijepač trn...
uglavnom ne moram se nikome za ništa moliti a svoje posuđujem samo rijetkima od rijetkih:!:
planovi su pojačati mehanizaciju s vitlom-za početak, a kasnije i jači traktor-mislim da to bude iduče godine, te nastavak širenja stada i malo svinjogojstvo čisto za sebe.
to je sve o karabaji:supz:
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Za ovaj IMT 16" znam da ga ti nosaš po dvorištu :mrgreen: :prayer: :mrgreen: ali neznam za ovog 2x12....za tebe je sigurno pretežak a mislim da i "mali leteći medvjedić" 335 baš nemože puno sa njim.....ili tog koristiš za proljetno štihanje po bašči ;)
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
kako si se ljepo predstaviop osto sam dirnut ugodno si me iznenadio
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
Za ovaj IMT 16" znam da ga ti nosaš po dvorištu :mrgreen: :prayer: :mrgreen: ali neznam za ovog 2x12....za tebe je sigurno pretežak a mislim da i "mali leteći medvjedić" 335 baš nemože puno sa njim.....ili tog koristiš za proljetno štihanje po bašči ;)
-ma on stoji i čeka bolje dane, imam jednu njivu sa velikom strminom pa onda samo zalazim s njim a inaće ništa više

Znači ima i nas Moslavaca!!!
-ima nas sa svih strana moslavačke gore

kako si se ljepo predstaviop osto sam dirnut ugodno si me iznenadio
nisam ljep al sam umiljat:mrgreen:
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
nisam ljep al sam umiljat

znam da nisi ljep ali imaš ono nešta
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
imam dušu a neki me zbog toga zovu dušmanin:rolfer:

ja nisam ljep???ti nisi ljep unak dugačak i moja mama bolje kuha od tvoje:butthead:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
joža to mi je doktor napiso tak da te molim za neku informaciju koju ne znam:toimonster:
neznam jel hrvoje visok ili dugačak 194:mrgreen:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
A kaj misliš da je meni doktor kaj drugo napisal, samo pogleaj kak mi se zove selo gdje živim, a i Popovača mi je tu blizu ;)

Valjda se ne srdite? Moramo malo i na šalu!
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
joža to mi je doktor napiso tak da te molim za neku informaciju koju ne znam:toimonster:
neznam jel hrvoje visok ili dugačak 194:mrgreen:

kako hoćeš meni sve jedno
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
a nisi onda gledo taj neki yu film-naime kaže sljedeće "čovijek je visok kad je živ , a kad umre onda je dugačak":mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša.......................:partyman::partyman:
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Ima te več jen cajt tu na forumu i tek jučer si se predstavil:scratch

Nadam se da se budemo dalje puno čitali i narvno i vidli još koji put uživo!

dobrodošel karabaja na ovaj NAŠ forum :partyman: :partyman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ajde ti puki ne ludiraj se, nisam ni znao da ima to predstavljanje do neki dan pa sam jučer iz puke dosade i očaja išao napisati malo o sebi i svome, a znam da ste jučer svi navalili u šume osim tebe puki-si zalutal u koji sokak pa buš ljudima šljive porušil:rolfer:
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Taj sokak ja zvoem dvorište :)
I to je Moje,to jest moje pokojne babice!
I jednostavno moram napravit neki prolaz jer me sused je.. radi 5m pišljivog puta!
Dok mi ne dopizdi. . .
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav i dobro nam došal!., lipo TE za čitat!!!..., sretno sa poljoprivredom.-
 

Najnoviji postovi

Na vrh