• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kardanska prikolica za Mondial - samogradnja

VikendSeljacina

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2010
Poruka
214
Gdje nabaviti takvu getribu sa diferencijalom.
Takva vozila su uglavnom u Kini pretopljena u bicikle.

Ima li nekakvo novije rješenje tj. neko vozilo sa sličnom mehanikom koje bi se još moglo dobiti na nekom otpadu?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
hodaj po otpadima , čitaj oglasnik ....nekad je bilo toga badava , danas teško ...
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Bitan je prenosni odnos brzina u menjacu i diferencijalu. U menjacu su prenosi priblizno slicni pa se verovatno moze naci nesto slicno ali pitanje je diferencijala.Onaj diferencijal nisam siguran od cega je tacno.Nisam siguran da je uopste ruski. Dugacku njusku napred ima i poznato mi je al se nemogu setiti od cega je. Nebi bilo lose slika neka otiska da se moze saznati ko je izradio. ili otvoriti i prebrojati zupce pa videti prenos koji je. Ni kod nas moskvica nepamtim kad sam video ni na otpadima jer ova topionica u mitrovici sve pretvori u armaturu
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
forumaš bertolini je prije nekog vremena postavio sliku orginalnog mjenjača , more bit da bi je prodo ..potraži ga
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
E juce kupim traktorsku prskalicu kod coveka i u korovu lezi vec 30 god stari Moskvic karavan 1972 god. nepamtim kad sam ga video zadnji put
 

Najnoviji postovi

Na vrh