• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Katalog dijelova, upute...

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
@ Ilegalac
Kad budeš išao u Bizovac na višnjino vino ili u toplice možeš navratiti da vidiš Torpedo bilten servisne službe br. 17 TD 45-9006. Mislim da tu ima još ponečeg skeniranog i ubačenog na cca. 150 strana. Malo je kopija lošija ali bi se moglo još kopirati.
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
@ Ilegalac
Kad budeš išao u Bizovac na višnjino vino ili u toplice možeš navratiti da vidiš Torpedo bilten servisne službe br. 17 TD 45-9006. Mislim da tu ima još ponečeg skeniranog i ubačenog na cca. 150 strana. Malo je kopija lošija ali bi se moglo još kopirati.

di to? jel našice? bio nekidan. a biće još tog, moram i na kupanje:mrgreen:

al mislim da mjenjam traktor ipak je Bobo u pravu, IMT je traktor sve ostalo je:butthead:
 

Pegas

Novi član
Tu od
15 Ožu 2016
Poruka
12
Može li netko opet staviti taj katalog ? Nijedan link ne radi više
 

Najnoviji postovi

Na vrh