• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kikic MF

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Bok! zovem se kristijan i živim u svetoj heleni blizu svetog ivana zeline uskoro ću 18 godina navršiti. završio sam srednju školu za automehaničara pa trenutno tražim posao u struci. jako me zanima ju strojevi i poljoprivreda. :D mama i tata se bave poljoprivredom pa ima ja maximalno požem kolko mogu. imam dosta stojeva pa da navedem neke od njih:

MF 3080
MF 560
IMT 539
ZETOR 6245
ZETOR 4511
ZETOR 3511
KOMBAJN FAHR 1302
KOMBAJN BOURGOIN MD8 DVOREDNI

te neki priključci:
prikolice za stajnjak SIP I TEHNOSTROJ
STRAŽNJI NAMETAČ LEON
PLUGOVI GASSNER 3x16 COLA OKRETAČI TE DVOBRAZNI POSAVAC 12 COLA
ROTODRLJAĆE 2.50 m
SIJAČICA OBIČNA DVOREDNA
SIJAČICA ZA ŽITO HASSIA 2.50 m
ROTOKOSE FAHR KM22 I ZVEGERS (PICET) 165
OKRETAČ ČETIRI REDA (neznam koja marka :lol: )
ROLO BALIRKA DEUTZ FAHR 3.20
OMOTAČ METAL FACH Z577
SILOKUMBAJN MENGELE MB 280
CISTERNA 3000l EISELE

i mislim da bi to bilo sve od strojava.
već dulje vrijeme pratm forum i zakon je razmjenjujete iskustva savjetujete se razgovarate o svemu i to mi se jako svida, pa rekoh idem se probat i ja učlaniti. pozdrav :D
 
V

Vujo

Guest
dobro došao kikic !!!
koliko traktoraaaaaaaa??? :scratch :D
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Pozdrav majstore,
kolikooooooooooo traktora, jedva čekam slikice..
 
B

Bobo

Guest
Kiki, dobrodosao...

Sta se vas dvojica odmah uzbudili oko traktora, kad vas zanimaju slike samo jednog, i to najvece pila od njih svih zajedno ;)

kikic MF kaže:
...

MF 3080
MF 560
IMT 539
ZETOR 6245
ZETOR 4511
ZETOR 3511
KOMBAJN FAHR 1302
KOMBAJN BOURGOIN MD8 DVOREDNI
...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
dobro došao....
pa pravo gospodarstvo treba imat puno traktora. :p ;)
 
B

Bobo

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
dobro došao....
pa pravo gospodarstvo treba imat puno traktora. :p ;)

Ili dva IMT-a ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Bobo kaže:
marko hurlimann xa86 kaže:
dobro došao....
pa pravo gospodarstvo treba imat puno traktora. :p ;)

Ili dva IMT-a ;)
ti su rijetki ali se nađu :lol: 8)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
hvala vam puno na dobrodošlicama. malo se teže snalazim sad trenutno pa... :D e da slikice ćeju uskoro a neke ste već možda vodjeli koje je stavio sesva kadf smo silirali.
 
B

Bobo

Guest
AHA... Sesvin kolega...

Ajd, nadam se da ces sa slikama biti azurniji nego on, posto na njegove cekamo i po tjedan dana +/- dan ;)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
slike ćeju uskoro samo mi dajte koji dan da ih poslikam i malo skužim kako se stavljju a imam i još 7 ili 8 videa kad smo silirali i gazili silažu. samo da skužim kako se to stavlja i evo slika
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Dobro dosao na forum. Traktora moras imat, da se stalno ne prekapcaju priključci tokom dana 8)
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
toma84 kaže:
Dobro dosao na forum. Traktora moras imat, da se stalno ne prekapcaju priključci tokom dana 8)
Ali 6 komada?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
toma84 kaže:
Dobro dosao na forum. Traktora moras imat, da se stalno ne prekapcaju priključci tokom dana 8)
hvala za dobrodošlicu. pa damo se selim s jednog na drugi. danas ću ih sve poslikati i staviti na forum. :D
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Smiljan kaže:
toma84 kaže:
Dobro dosao na forum. Traktora moras imat, da se stalno ne prekapcaju priključci tokom dana 8)
Ali 6 komada?
da cak ija mislim da ih je previše. sad ću prodavat zetora 3511 ili 4511 pa ću kupit nešto od 80 ks rabljeno. svida mi se massey 590 kojeg ima hurliman xa 86 jer ja imam 560 manjeg i imaju istu getribu (mjenjač) i traktori su stvarno odlični idu vječno.
 
G

GROF

Guest
...DOBRO NAM DOŠAL., MA SVAKA ČAST, IMA TU STROJARIJE ZA NEKOLIKO GAZDINSTVA., SAMO POMALO I SIGURO DELAT., I TO TI JE TO!!! SRETNO!
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Smiljan kaže:
toma84 kaže:
Dobro dosao na forum. Traktora moras imat, da se stalno ne prekapcaju priključci tokom dana 8)
Ali 6 komada?

Da pa sta, kod mene su 4 i to 3 IMT-a 8)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
GROF kaže:
...DOBRO NAM DOŠAL., MA SVAKA ČAST, IMA TU STROJARIJE ZA NEKOLIKO GAZDINSTVA., SAMO POMALO I SIGURO DELAT., I TO TI JE TO!!! SRETNO!

da ima ih dosta i dok ih sve natočim ostanem bez nafte
 

Najnoviji postovi

Na vrh