• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kikic MF

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ursusc360 kaže:
kiki dodro došao na naš NAJBOLJI poljoprivredni forum. volio bih da nebudeš ko sesva sa slikama i ostalim!!!!
Slike su ti dobre, i videi, samo me je nešta naljutilo, neznam ko je snimao, ali u 3 videa ili više neznam je cjelo vrijeme do pola ekrana bio prst!!!! :evil: :evil:


BTW:Sesva, zašto onoliko slika po 2 puta si stavio?
to nezna ni on zašto je stavio a i nije bitno. bitno da ih ima.
 
S

Sesva

Guest
Bobo kaže:
Sesva kaže:
Zasto Bobo samo šuti.... ???

Kako mislis da samo sutim?

slabo se javljas po temama , ocemo se vidjet u subotu ??
 
B

Bobo

Guest
Naravno da se vidimo u subotu!

A sto se tice javljanja na razne teme, ne vidim svrhe da ista pisem u podrucje u koje se ne razumijem... NPR Lijeska, lavanda, stocno bilje...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
kikic MF kaže:
hvala za dobrodošlicu i najbolji je to forum zato sam se i učlanio. ja sam snimao sori nisam gledao u ekran da drzim prst al sori još jedamput. kakve ti imaš strojeve ursus?


Ja sm mali poljoprivrednik, ja ne živim od poljoprivrede, ali se bavimo sa strane.
Ursus C-355
prikolica kikinda
plug IMT 756 visoki klirens
tanjurača osječka 24 diska
šprica agromehanika 440 litara

Eto to če bit sve što sam se sjetio, a i žurim na informatiku, pozz!!!!
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ursusc360 kaže:
kikic MF kaže:
hvala za dobrodošlicu i najbolji je to forum zato sam se i učlanio. ja sam snimao sori nisam gledao u ekran da drzim prst al sori još jedamput. kakve ti imaš strojeve ursus?


Ja sm mali poljoprivrednik, ja ne živim od poljoprivrede, ali se bavimo sa strane.
Ursus C-355
prikolica kikinda
plug IMT 756 visoki klirens
tanjurača osječka 24 diska
šprica agromehanika 440 litara

Eto to če bit sve što sam se sjetio, a i žurim na informatiku, pozz!!!!
ok kad se sjetiš kakve imaš još strojeve samo napiši to me baš zanima.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
bravo bobo, ali pogledaj tamo malo dole, ne na prvom postu!!!

BTW:baš sam ja tjeo napisat :D
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
dobri strojevi pogotovo oni zeleni :lol: i dosta traktora MF ok al zeleno je zeleno
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
da plugovi i balirka. s balirkom sam prezadovoljan radi ko urica. trebao je biti i deutz fahr traktor al jebi ga jedan dobar prošao pred nosom za novog je falilo malo love pa je stigao mf a mf sam imao prije i zadovoljan sam bio s njim jako pa mi nije bilo niti malo žao što sam uzeo mf.
a od kud si ti?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
kikic MF kaže:
da plugovi i balirka. s balirkom sam prezadovoljan radi ko urica. trebao je biti i deutz fahr traktor al jebi ga jedan dobar prošao pred nosom za novog je falilo malo love pa je stigao mf a mf sam imao prije i zadovoljan sam bio s njim jako pa mi nije bilo niti malo žao što sam uzeo mf.
a od kud si ti?
MF jako dobri traktori i ima djelova za njih kolko vidim po reklamama a za Deutz i za ostale malo teže i dosta su jeftiniji
govorim ovo zato jer kad se kupuje rabljeni traktor treba i to uzet u obzir
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
da namučio sam se za mf dok sam kupovao djelove jel u mf-u su bili skupi ko sam vrag onda sam se našao s jednim čovjekom koji uvozi izvana za mf i same ihc deutz i ostale pa sam u 30-40% jeftinije djelove kupovao kod njega nego u ovlaštenom za mf. i sve radi super kaj sam mjenjao tako da za djelove sad nemam brige kao prije
a za stojeve se trudim za održavanje i mjenjam odmah čim naslutim da je nešto pred krajem pogotovo kod starijih traktora i strojeva.
sad uređujem mf 560 kočnice sam mu slagao podešavao ventile pošto sam prije 2 godine radio generalno i tak sad ga farbam i uređujem bit će još slika radova od kako je počelo slaganje pa skroz dok završetka već su radovi na pola obojan je traktor još su ostale haube i kabina i tapiciranje kabine. i da skoro zaboravio dobija i utovarivač naprijed
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
kakav utovarivač, kakve nosače ima taj utovarivač?? pitam zato jer mi se nudi jedan nosač prednjeg utovarivača bez utovarivača od MF-a i vele mi da mi to isto paše na imt 565, a pošto je 565 i tvoj mf 560 vrlo slični traktori inteesira me jel to to ili nekaj drugo planiraš gore stavit??
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ŠANANA IMT 565 kaže:
kakav utovarivač, kakve nosače ima taj utovarivač?? pitam zato jer mi se nudi jedan nosač prednjeg utovarivača bez utovarivača od MF-a i vele mi da mi to isto paše na imt 565, a pošto je 565 i tvoj mf 560 vrlo slični traktori inteesira me jel to to ili nekaj drugo planiraš gore stavit??

To ti je bass-ov utovarivač koji je nakad bio na mf 133-135 onim starijima. nosač ti ide ispod kabine pod ona 4 šerafa pa pod kabinu s boka pod dva i sad ide stup na koji se kopče cilindri i kran i naprijed. i od tog stupa oslonac na prednji kraj ispod vuče kao na 539-533. samo kaj tebi na imt netreba iti naprijed pod vuču kad imaš iznad prednjeg mosta kaj se šerafi oslonac na 4 šerafa iz boka. jedino je malo preuski za imt 539-533 morao bi micati svijetla i auspuh dolje stavljat a na mf mi paše original jer mi je auspuh na sredini iz haube i svijetla naprijed ispod maske. samo moram taj oslonac na prednji kraj riješiti drugačije malo mi je prekratak pošto je to bilo za traktor 3 cilindra a mf ima 4. pa tih 10-15 cm moram produžiti i to malo jače spojiti
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
bude kaj slika preuređenja mf 560'baš me zanima jer ja mislim kupiti takav
bi mi mogao poslikati traktor iznutra?
koja je godina tvoj mf 560?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
MATEK123456 kaže:
bude kaj slika preuređenja mf 560'baš me zanima jer ja mislim kupiti takav
bi mi mogao poslikati traktor iznutra?
koja je godina tvoj mf 560?

ma naravno da će bit slika kako ne sam da ga završim cijelog jel traktor kako trenutno izgleda je za plakat. ima kako je prije izgledao pa dok su radovi i rastavljanja sastavljanja bila i sklapanje svega nazad i sve je slikano. s tim da je dobio radne lampe naprijed i odostraga i rotirku. kabinu ču ti poslikat kad stavim stakla i stapiciram kabinu onda sad ti ništ ne znači da ti slikam jer je samo pedale gas i ručna u kabini trenutno.
godina ti je 1982 ja sam ponosni drugi vlasnik oću reći moj tata i ima ti 5100 rh original. jer je kupljen od seljaka u njemačkoj koji mi je pokazao sve rečune od servisa pa do dana kad ga je meni prodao. inače radio je u vočnjaku. ja sam napravio 4000rh s njim i super sam zadovoljan.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
dobro
kad bude gotov stavi slike baš me zanima
znaš možda za kakav takav mf 560 za prodat.ili kakav 60 ks traktor bez prve vuče?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
trenutno ne al mislim da ćeš mf 560 teško naći tu kod nas. malo ih je napravljno ja sam htjel još jednog kupiti al kad sam nazvao nije to je bio imt 560 a ne mf kako su napisali u oglasnik inače traktor je prva liga očeš za orati kositi špricati sijati ili bilo kaj drugo okretan ja mali širok prikladan traktor za sve kratko rećeno. a znaš ti možda za kakvog 60-70 ks s prednjim pogonom i utovarivačem?
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
znam za jedan case 65 ks ,sa prednjim pogonom,ima 7.100r/h,ali nema utovarivač nego ono za prikopčati utovarivač znači sve je na njemu.
10.700eura
traktor je jako sačuvani ali neznam koja godina!
na njemu su široke gume ali ima i uske pospremljene
traktor se nalazi u mali subotici!
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
ima jedan mf 560 u oglasniku
30.000kn oče za njega ali neznam koja je godina
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
MATEK123456 kaže:
ima jedan mf 560 u oglasniku
30.000kn oče za njega ali neznam koja je godina

:lol: :lol: :lol: nije to mf ja sam zvao da se informiram cijenu i to. krivo su napisali čovjek prodaje imt ne mf zvao sam ga ja
 

Najnoviji postovi

Na vrh