• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kikiriki

  • Temu pokrenuo davorikadajke
  • Datum prvog posta

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Hvala još jednom, dok se neodužim.....jel piše tvoja adresa gore????
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Moj kikiriki nije doživio berbu prošle jeseni,sjeme je bilo ok ,od naše Johabice,uredno je niknulo i preživjelo ljeto ali ga je uništila ona kišurina ,falilo mu je još barem 10-15 dana da sazori
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Hvala još jednom, dok se neodužim.....jel piše tvoja adresa gore????

Ne, nisam je napisala, obično poštari onda misle da je nešto vrijednoga unutra pa znaju maznuti.
A i nema ti potrebe, rekli smo da je to poklon.:icon_wink:

Moj kikiriki nije doživio berbu prošle jeseni,sjeme je bilo ok ,od naše Johabice,uredno je niknulo i preživjelo ljeto ali ga je uništila ona kišurina ,falilo mu je još barem 10-15 dana da sazori

Da i tebi sam prošle godine bila poslala. A šteta, a se sjećam da je jedne godine imao ga posađeno podosta jedan moj međaš u polju. Lijepo je to izgledalo, a imao ga je na redove ko kada krumpire posadiš. Nisam vidjela urod, ali na oko je to zbiilja dobro izgledalo.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Što misliš, jel bi se on mogao vaditi kao krumpir, sa Hmezad vadilicom za krumpir, koja trese i baca sa strane, pa ostaviti tako da se osuši????
 

N6ia6

Član
Tu od
25 Lip 2015
Poruka
139
kolko je naša pošta ažurna, vjerujem da će stići na adrese u utorak ili srijedu.

Izgleda da su se popravili.

qCL4gla.jpg



jos jednom hvala.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
I ja upravo podignuo sa pošte...poštar ostavio žuti papirić

Hvala još jednom ☺
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ako bude u budućnosti još sjemenki, ponizno se bilježim na listu :8)::icon_e_biggrin:


Ajmo @papčina, adresu na pp.
Danas sam nakratko uživala u rasturanju obiteljske blagajne u Hungar državi pa sam se sjetila tebe.


I može još jedan interesent koji se želi okušati u kikiriki biznisu, uzela sam dvije vrećice jer sam oduvijek megalomanist šta se trošenja tiče, pa imamo jednu viška za udjeliti.

Tko prvi, njegova divojka. (ko što već rekosmo prije - ne ja, da nudim sebe, onda bih rekla - tko prvi njegova baba - jel muhač, bosanac end kompani.......:biggrin:)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma naravno, ajd mi nabaci adresu na pp i budeš postao ponosni vlasnik pedeset grama sjemenskog kikirikija.:biggrin:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajoj, nema, ali ako netko od ove dvojice odustane, budeš u obziru.

Ako ne bude, budemo ove koji sada posade slijedeće godine svi žicali nek udjele koju sjemenku. I ja isto, jer ja nisam niti lani niti sada ništa posadila.
Ko što netko reče - možda Hrvatska postane vodeči izvoznik kikirikija.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nije.
Greška je očito kod tebe, jer ja sam danas dobila već devet pp - a od drugih forumaša, dakle kod mene je sve ok.

Ne brini, pričekati ću ja da si središ problem.


@zagorje, tvoj je pp sjeo, adresa pročitana, ali možemo i na način kao što si predložio - ili u ČK ili u VŽ.


@bosanče, budeš ti mene za koju godinicu ispitivao imam li koju sadnicu za poklniti.

Joj @papčina, isprika.

Evo sam primjetila tvoj pp od ranog posljepodneva - izgleda da ga je muž otvorio i zaboravio mi reći.

Sory, sve je ok, budem spakirala i poslala.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

N6ia6

Član
Tu od
25 Lip 2015
Poruka
139
Kad cete poceti sa sjetvom kikirikija?

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
 
Na vrh