• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kiraj

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Pozdrav svima .Da se predstavim iako ko prati poljoinfo zna me pod ovim imenom .Zivim u Banatu opstina Kikinda selo Basaid.Sa dva sina radim stotinak jutara sopstvene zemlje i nesto zakupa.Poljoprivreda nam je osnovna delatnost i to ratarstvo i povrtarstvo.Mehanizacija , traktori torpedo 4806, MTZ 820,MF 3120,kombajn Z-142, berac dvoredni sempeter,prikolice Zmaj 8t , tehnostroj 5t i kikinda 2,5 t.Plugovi kverneland 3-brazni obrtac i imt 757 dvobrazni,tanjiraca metalvolf 2,8 m spremac 4,1 m i ostala potrebna sitna mehanizacija.Toliko za sada.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Dobrodošao...

Ja sam inače na onome forumu pod imenom hurli 86 :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
dobrodošao, znam te s susjednog foruma!

Tam sam inače pod nickom ''explorer'' :D
 
Na vrh