• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kljucanje kod pilića

Deva4790

Novi član
Tu od
22 Svi 2024
Poruka
3
Pozdrav svima.
Imam dvadesetak pilića oko 3mj starosti. Hrana i voda su im dostupni stalno, zatvoreni su u gajbi. Međutim prije 2-3 dana smo pronašli iskljucano pile. Jučer još jedno. Jutros kad sam išla nahraniti još jedno su "načeli' ali sam stigla na vrijeme pa je još živo i odmah sam ga odvojila.
Zanima me što bi mogao biti razlog takvog ponašanja? Gajba im sada jeste malo tjesnija, ali nije baš da su jedni na drugima. Ograđujemo prostor uokolo kako bi ih mogli pustiti van, ali to će potrajati barem još tri dana i bojim se što bi se do tada moglo dogoditi. Kako da riješim problem? Da li da ih razdvojim u dvije gajbe ili da odvojim pjetliće (mada se još ne zna jasno koji su pijetlovi, ali da se naslutiti) od koka?
Prvo ubijeno je mislim bilo pijetao, međutim za drugo sam sigurna da je koka. Molim Vas ako itko ima bilo kakvo iskustvo ili saznanje o čemu bi bilo riječ i kako riješiti problem da mi piše jer zaista mi je važno da uklonim problem što prije.
 

Najnoviji postovi

Na vrh