• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koja je ovo balirka?POMOC!

  • Temu pokrenuo zvekan
  • Datum prvog posta

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
onda imas neku dobru balirku...

da su onde dobre,imali bi ih ljudi i danas,kao sto imaju i visokotlačne..
 
M

mladi kosac

Guest
one su dobre za nekoga tko nema puno za balirati a ne za nekoga tko treba za 10 krava kao ja
 

haris

Član
Tu od
25 Ožu 2010
Poruka
119
da li je sigurno fahr posto ja nigdje nisam nasao da pise ista samo nazad nije isalo mf kao sto sam rekao pogrijesio sam pisalo je J-F 160 samo to pozz
 
M

mujodukic

Guest
100% fahr jer je po njoj napravljena lifamova ali kod tvoje je nosač igala poluokrugli a kod lifama ima ćoškove a i osovina stola na kojoj je čitav mehanizam je tanja od lifamove
 
M

Milan

Guest
da li je sigurno fahr posto ja nigdje nisam nasao da pise ista samo nazad nije isalo mf kao sto sam rekao pogrijesio sam pisalo je J-F 160 samo to pozz

to ti je mala LIFAMKA
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
D ali bi neko mogao da mi kaze koja je ovo balirka?ili da me uputi do informacija,hvala unapred
[[url]http://img134.imageshack.us/img134/7206/10052009990.jpg][/url][/QUOTE]

da sto posto je far
 
M

Milan

Guest
dsc00261c.jpg




da li znate koja je ovo balirka posto je farbana i ja sam je farbao a nez koja je marka,samo je nazad pisalo M-F

za Harisa ovo je balirka Lifam Stara Pazova i ne može biti ni jedna druga
 

Najnoviji postovi

Na vrh