• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koje ulje ide u mjenač Zetora 6340 1994.

Z

zetor4718

Guest
hvala prijatelju,zanima me to zato što mi neki tvrde da ide transhidraol.koja je godina njegov?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
možeš točiti jedno i drugo -osobno sam to radil pa nije rekla-kazala ,razlika ti je u tome što će ti sa transhidrolom zimi lakše "krenuti" jer je nijansu rjeđi dok hipenol na nižim temperaturama je jako gust i ako ti traktor neće upaliti trebaš stvarno jak i težak traktor da ga mrdne s mjesta da bi ga upalil na šlepanje
 
Z

zetor4718

Guest
95 godina
ps je dobra vodna grana

da grana je dobra,kakvu si opisao takva je i stigla,meni je bilo bitno samo da termostat se može dati,eto termostat je montiran kao i grana,ja zadovoljan!i na kraju cjena je bila realna.
 
A

adilbasan

Guest
transhidrol ti je bolji po meni, ja ga koristim i imam odavno traktore (Zetore)
 
Na vrh