• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koji Imt uzeti?

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,357
Moram se umiješati, a obečal sam sebi da nebum. Neznam šta si htio ovim videom dokazati ili ti vidiš ono šta mi drugi nevidimo ? Ku... bi izvuko u to brdo da mu prikolica nema pogon preko kardana. Od jednostavnog pitanja se uvijek sve zakomplicira i uvijek tema ode u krivo.

Vidiš i sam da siromak dimi ko lokomotiva, a da nema S44 motora u sebi stal bi na polovici toga de je prvi put stal... Msm da prikolica sa vucom ak ima celave gume kak mi se cini ne daje bas nekog ucinka na ovom snijegu i ledu.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Gajtan, još žalosnija stvar je što sam ja prilično siguran da je to daleko od pubertetlije jer sam vidio neke stvari izvan foruma...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Gajtan, još žalosnija stvar je što sam ja prilično siguran da je to daleko od pubertetlije jer sam vidio neke stvari izvan foruma...
A da???

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Gajtan, još žalosnija stvar je što sam ja prilično siguran da je to daleko od pubertetlije jer sam vidio neke stvari izvan foruma...

Ja ne znam covjeka van foruma ali stvarno mi nije jasan taj toliko pljuvački i agresivan nastup cim se netko ne slaže s njegovim tvrdnjama. Ok da braniš svoje mišljenje i da si tvrdoglav, ja sam prvi takav ali da baš znaš sve o svemu bolje od svih i da još uz to popljuješ svakoga tko samo da naslutiti da se ne slaže s tobom to ne kužim.. Vidim da ga nekak jako boli moj traktor a ja mogu s vrlo velikom sigurnošcu reci da je vrlo malo 558 na prostoru bivše države u koje je uloženo toliko novaca i truda.

Evo nek si kolega pogleda filmic pa nek pati još malo kad ga vec toliko boli:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=pT7KxYfwzN4&t=217s[/YT]
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Sigurno me 558 tehnika od traktora ne zanima veća sprdnja od imt traktora.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mali . ne postoji sprdnja i smeče itd od traktora svako si kupi kaj može i koristi kako može iskreno se divim kolegama koji su sebi i nekome slagali traktor od nule . Sprdnja i smeče mogu biti samo vlasnici traktora ove godine sam baliral slamu sa 560 i starom Velgericom po največem suncu došel je poznanik sa novim traktorom i novom balirkom i pohvalil moju jadnu staru opremu . To je bil pravi čovjek jer nije ponizil mene sirotana prema njemu jer njegova balirka vrijedi mojih 10 a traktor mojih 50 .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Sigurno..
Lako on hvali kad sjedi u novom neka radi s time pa da ga vidimo.
Bez alata nema ni zanata .
Da si Željkec u mojem kraju bi ti se smijali i pokazivali da gas dodaš
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ajde mali, da vidimo s čime ti to radiš.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Mali ima novog JDa pa je faca za sve nas obicne jazavce...
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nemam krš da tuda stavljam milion slika 558 i dotičnih.
Tako da kad nemam najboljeg orača nemogu stavit sliku.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
A šta imaš? Da i mi kupimo.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
To su već ozbiljni strojevi.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ne samo ozbiljni, nego je 560 naspram 558 nadnaravni stroj iz druge galaksije, a za rusa je pak 560 nešto kao Voyager s warp pogonom... Uz sve to kaže da teži "zapadnim" traktorima, sad mi jedino nije jasno koji je zapadniji 560 ili 539?
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Zapadniji je onaj koji je parkiran blize zapadnoj strani u dvoristu, haha.

Jbg, svako radi s cim ima, meni je 539 glavni traktor na imanju, jos imam poorati 14 jutara zimske s njim.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Tocno tako, svatko radi s onim kaj ima, ne znam cemu potreba za pljuvanjem i vređanjem..
 

Josip. Jukica

Novi član
Tu od
11 Kol 2019
Poruka
2
Pozz svima na forumu novi sam tu kupujem traktor pa se ne mogu odluciti izmedju 533 ili 539 naravno nemam neki veliki budzet oko 2500e sad me zanima sta da radim dobrog 533 ili mekog losikeg 539 jer ih mema ispod 3500e da su u odlicnom stanju
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Radije skupi tih soma eura jer govance ne smrdi dok ga ne dirneš. Hoču reči da buš na popravke u kratkom roku potrošil dosta love.
A ni dobrog 533 ti niko nebu dal za malu lovu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh