• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koji je ovo priključak

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Zašto tak razmšljaš..a da to napravo vogel-noot ili drugi onda bi to poželio i sam..tako se čini
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,525
Ajde još ovi sa tim remenicama, ljudi se snalaze, vjerojatno je i zemlja takva da to funkcionira. Al onaj koji je stavil 3 hidromotora i pumpu na Vogel-noot da bi dobil dre* 🤦‍♂️ Kad ljudi imaju viška vremena…
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,727
Pa takvu se zemlju obradi s tanjuračama ili sj.-spremačem. Kaj bi napravil pri nama na ilovači?
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,059
Je je. Dođi kod mene u ovu glinu koju kad je suha ne možeš čekićem grudu razbiti, kad je mokra lijepi se da ne možeš hodati.

A između stanje ne postoji. Ili je mokro ili je suho 😂
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,948
Davno je to bilo. Došli Austrijanci prikazati prve roto brane u Društvenu zadrugu. Odmah su im popucali zubi jer je zemlja bila malo pretvrda!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Pa kaj sad..znaci da za ovo nema film u radu rekli bi da to nije za niš..

Jedan veli slabo..kližu remeni..treba lance..ne valja zemlja....jel vam je sad barem malo jasno zašto nas budu pregazili.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Vidio sam ovo i prije nego je pop objavio, za mene je to super stvar, za bašće pogotovo, prijenos preko kardana, pogon na točkove i deri.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,783
.da li toga ima kod nas?

Video ti je odličan i inovativan. Za razmišljanje.
Koliko ja poznajem svoj kraj nema nitko ništa slično.
Pročitao sam sve komentare, oni su kolegama samo "alibi" da se nitko ne bi morao pokrenuti iz uhodane svakodnevnice. Kod nas je mokro, kod nas je tvrdo, kod nas je grdo i tako svi redom.

Poslije toliko godina - što predlažete, ja se pitam... Znam sad bude milijun prijedloga: neka mene jedna strijela vudri z vedroga neba, jer zakaj talasam, remetim njihov mir 😈.
 
Na vrh