• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

koji traktor

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
našao sam 5211 ali veli čovjek da ima 7000 r/s jeli to puno, tom motoru treba sigurno generalka dimi i na odušak malo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
7 000 to bi još moralo iči jen čas, ali ovisi kak se održaval.
Na tom traktoru za par tisučica složiš generalku samo tak, ako je ostalo donekle.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Pa kune,kaj bi dal za generalku više nego kaj traktor vredi,osim ak nije riječ o nekakvom besnom stvoru kak sam ja prije imal.
Ak dimi malo,nema to veze,bitno da ne hiće ulje na iberlaf.Dobro ga zgrij pa onda pogledaj kolko dimi.Kolko kaže pritiska na manometru ako ga ima?
Kolko love je v igri?
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Pa kune,kaj bi dal za generalku više nego kaj traktor vredi,osim ak nije riječ o nekakvom besnom stvoru kak sam ja prije imal.
Ak dimi malo,nema to veze,bitno da ne hiće ulje na iberlaf.Dobro ga zgrij pa onda pogledaj kolko dimi.Kolko kaže pritiska na manometru ako ga ima?
Kolko love je v igri?

ja više lud išao sam gledat tog zetora 5211 čovjek ga nahvalio u ***** materinu traži 5500€ a voda curi ispod dizna ispod glava gume ćelave nema šajbi na kabini,joj kad ga nisam ubio

ovaj je zetor kod gline ako tko bude išao gledat da zna
 
Posljednje uređivanje:

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
E,ja sam ti bil v istoj situaciji prije tri tjedna negde.Možda malo manje.Samo kaj je ovaj 542 bil groblje totalno i iskal 17500 kn.Sad vidiš kakve se budalaštine prodaju.Daj mi reci kolko km si napravil.Ak nije puno onda još ok.A nebreš nikaj a na vlastitom dvorištu bi ga razapel najrađe!
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
E,ja sam ti bil v istoj situaciji prije tri tjedna negde.Možda malo manje.Samo kaj je ovaj 542 bil groblje totalno i iskal 17500 kn.Sad vidiš kakve se budalaštine prodaju.Daj mi reci kolko km si napravil.Ak nije puno onda još ok.A nebreš nikaj a na vlastitom dvorištu bi ga razapel najrađe!

jučer sam napravil 250km a danas 450km mamicu im je...
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
a sad drugi biser prodaje zetora 5211 od dede 84g u super stanju,dođem do njege traktor za tu godinu lijepo izgleda sačuvano,upalim ga ali u motoru nešto lupa mislim da jedna "puškica" na klipu ili možda radi dizne ali mladi gazda kaze to je normalno svaki se tako čuje,hidraulika bože sačuvaj na ler gasu ne diže ništa dodaš gas onda diže pustiš gas ona odma pada ali opet biser veli to je normalno,gume ćelastonke,vodena pumpa klati tolko da me bilo strah dodavat gas da se ne razleti

ovaj je kod sv. ivana zeline i neda ga ispod 4900€
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ma daj si mira s tim.Ja ti velim da najdi nekaj za jeftine pare,tolko da je v kompletu i daš na njega 10000 kuna i imaš traktor v super stanju.Normalno govorim o Zetoru i IMT-u,da nebi shatil da je riječ o JD ili Fendtu.More ti biti to kaj si napisal.Daj dizne pregledati pa buš videl.
 

Zdenko1981

Član
Tu od
9 Sij 2008
Poruka
89
Evo jednog fiata 45ks sa prednjom vučom

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-fiat-415-dt-oglas-2465239

fiat1.jpg


fiat2.jpg
 
V

Vjerni983

Guest
E ovo je lepi strojček! Samo da to nije "zamaskirano"??:supris::scratch:scratch
A kaj ideš tak daleko gledat ak ne vidiš slike?? Traži ak nema nek ti ga poslika ak ti ga nafali prek telefona
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Zdenko kaj je s tim fiatom?to je tvoje,prodaješ ili nešto trče?
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
Poštovani, naime imam cca 7 hektara obadive površine te isto toliko pod šumom, zanima me traktor 50-70ks s prednjom vučom, prvotna namijena bih mu bila šumsko vitlo 2x5 tona ili manje, druga namijena izvoz drva a tek onda obrada majke zemljice, leti mi glavom i novi YTO 554 ali neznam da ga baš tko koristi u šumu kao primarnu zadaću,godišnje izrađujem cca 500 metara drva sa sadašnjim ursusom 335 uz povremenu pomoč (jako rijetku) štajera 968 ali nisam baš nikad naletio na njega a da mi je odgovaralo stanje ponuđenog s cijenom. Buduči da mislim povečati izradu drva za duplo tražim savijet od svakog tko ima dume o tom poslu pa izvolite sa preporukama,best buy, notbuy, itd itd
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
i meni se taj dopada ali mi ne treba tolka mrcina neznam jesi pročitao prvi post a i nemam toliko para
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
evo ga kupio samo da čovjek riješi papire
čestitam na kupnji !!!!
reci mi koliko si ga platio , i ja sam prošle godine gledao torpeda 55 bez 4x4 iako bi više volio da ima 4x4 meni se sviđaju ti traktori, kažu da nisu potrošaći, iako mislim da ću uzeti sad imt 542
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dečki molim vas da ne citirate post ispod svojeg.
nema potrebe za tim.

imate dvije opcije reply koristite onu gore ljevo,iznad slike i imena korisnika.
ako koristite donju ispod texta di imate još par opcija njome citirate post ispod ili neki predhodni.
hvla na razumjevanju.
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
Alene ako je odgovor namijenjen meni, svaka ti dala taj mi je jedan od favorita, mali, okretan, taman dovoljno jak, dobar odnos težine...
vidim ni stric vujc nije blesav zna što valja ali malo je to predugačka zvijerka oni od 75ks su mi prikladniji
 

Najnoviji postovi

Na vrh