• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

koji traktor

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
molim pomoć koji traktor kupiti imam malo vrta i malo radim drva većinom za sebe, imao sam 542, 88g. naletio pravi kupac i prodao sam ga :p a najviše radi njegovog neupernog volana, za traktor bih izdvojio nekih 5000€ :scratch a da nema ispod 50ks
 
Posljednje uređivanje:

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Znam ti za IMTa 560 u izvrsnom stanju, par stometara od mene
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Ma ja bi kupio 558- to je jako lijepi traktor da imaš kaj zanimljivo pokazati kad ti netko dođe u goste, a tebi nije od ključne važnosti da je dupljak ne? Ako dupljaka trebaš onda ništa.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Za malo vrta i tu i tam šuma 50 na više KS-a :scratch
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
50 ks.? Velik traktor ciljas za malo vrta i malo sume, a za 5000 eura mozes kupit IMT 549 da zvoni, jak je i okretan a sa IMT 560 ili 565 ces ugazit vrt dok se budes okretao, Dok je za sumu mozda i bolji malo veci traktor, ali ako to ne ide na veliko, moze i 549 proci. Eto to je moje misljenje pa ti kako hoces, odluka je na tebi. ,,Lijep pozdrav,,
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Znam ti za IMTa 560 u izvrsnom stanju, par stometara od mene

koja godina i jeli u oglasniku taj 560

a može i kakav dupljak jer više mi je za šumu nego za vrt
 
Posljednje uređivanje:

Zdenko1981

Član
Tu od
9 Sij 2008
Poruka
89
Imaš traktora u oglasniku koliko hoćeš, za te novce možeš kupiti i dobrog Zetora, nije sve u IMT-u. Znači uzmi oglasnik i polako traži i gledaj, kriza je ljudi nemaju novaca a traktora na prodaji ima na sve strane.
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
579
Imaš traktora u oglasniku koliko hoćeš, za te novce možeš kupiti i dobrog Zetora, nije sve u IMT-u. Znači uzmi oglasnik i polako traži i gledaj, kriza je ljudi nemaju novaca a traktora na prodaji ima na sve strane.

ima, al su zetori danas skupi ko i kad su bili novi. mislim na traktore iz 90tih.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Imaš traktora u oglasniku koliko hoćeš, za te novce možeš kupiti i dobrog Zetora, nije sve u IMT-u. Znači uzmi oglasnik i polako traži i gledaj, kriza je ljudi nemaju novaca a traktora na prodaji ima na sve strane.

a ima da samo kad ima i bezobraznih ljudi kad ga nafali misliš da je nov a kad dođeš do traktora dođe ti slabo, pa ako tko zna od vas ovdje za dobar traktor neka javi
 
V

Vjerni983

Guest
Evo sad sam gledal po njuškalu i traktora ima more...Ima groblja ali ima i solidnih mašina...zapel mi je za oko jedan 565...
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Evo sad sam gledal po njuškalu i traktora ima more...Ima groblja ali ima i solidnih mašina...zapel mi je za oko jedan 565...

i meni je taj zapeo ali je i dosta daleko i malo mi fali para za njega, piše da su i gume ko nove a ja vidim da prve čak nisu ni u paru
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ak ti je za šumu,kupi rusa i miran si,al ne Vladimirca nego MTZ 52.Da ih se najti za male pare,još ti i ostane od prodaje 542,a dobil buš stroj samo takvi.Ali onda zaboravi na vrt s takvom zweri.558 je jak i okretniji od 560,manje troši,a i oku ugodniji,barem meni.Da trebam tak veliki traktor on bi mi bil uži izbor.S tim moreš i "malo" v šumu,a moreš i "malo" po vrtu.Ja sam isto tražil savjete kod kupnje i nagledal se kojekakvih traktora.Prvo smo hteli Vladimirca kupiti,pa isto traže velike pare a groblje,pa Zetore gledali i na kraju kupili IMT 542 za male pare.Ak ti se da šrafati,zemi groblje,složi i znaš kaj imaš,neovisno o traktoru.A ako hočeš dobri rabljeni traktor,to buš teško našel,jer svi znamo da se po oglasniku traktori prodaju zato jer ljudi ili traže puno ili ne valja.A sreću treba imati da naletiš na nekaj za siću i da je dobro.Naoružaj se moći uvjeravanja pa spuštaj cene.Nekad prejde nekad ne.Ja sam od 22 tis kuna nagovoril gazdu da nam proda traktor za 16 tis.
 

Zdenko1981

Član
Tu od
9 Sij 2008
Poruka
89
ima, al su zetori danas skupi ko i kad su bili novi. mislim na traktore iz 90tih.

Ma skupi su kod švercera, ali da se svašta naći samo se mora biti brz. Evo prije nekih mjesec dana jedan prijatelj negdje kod Siska kupio zetora 6911, jednoredi berač mislim da je sipov, plug dvobrazni 12 colni i traktorsku prskalicu sve zajedno za 2500 eura. Sve to je stajalo u štaglju jedno 4 godine i kad je gazda umro nasljednici prodali prvom koji je naišao.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Ma skupi su kod švercera, ali da se svašta naći samo se mora biti brz. Evo prije nekih mjesec dana jedan prijatelj negdje kod Siska kupio zetora 6911, jednoredi berač mislim da je sipov, plug dvobrazni 12 colni i traktorsku prskalicu sve zajedno za 2500 eura. Sve to je stajalo u štaglju jedno 4 godine i kad je gazda umro nasljednici prodali prvom koji je naišao.

e ovaj je dobro naletio da je meni tako
 

Zdenko1981

Član
Tu od
9 Sij 2008
Poruka
89
Evo jedan zetor 6911, 92.g. za 5000eura

http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-6911-oglas-2402479

zetor-6911-slika-5767624.jpg

zetor-6911-slika-5767625.jpg
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
Jesu to ovi zetoraši napravljeni za indijsko tržište, kako glasine kruže, pa nisu neki atesti valjali, te je dio traktora raspordan kod nas.

6911, jak traktor i to mu priznam. Mana jako velika, tereta ne smije vidjeti, diže se na zadnji ko iz praćke. Prikolica za gnoj, ćeza za drva (ako je brdo) samo odleti prednji kraj u zrak. U oranju je recimo dobar, ali kod vuće terata jako se osavlja pradnji kraj. Po meni neudoban traktora, ta mala kabina stvara neke rezonancije (boli glava), kratak auspuh, mislim lijepo je čuti kad mu daš gasa a on "odreže" ko veliki, ali kad si cijeli dan u njemu, u glavi zuji koda sam pod silokombajnom bil. I meni nesprtan položaj papučica kočnice kvačila i gasa. Pod kabine je "visok" blizu papuča, i nemaš oslonca noge na peti, pa da stišćeš kvačilo, nego ti cijelu nogu moraš gurat prema naprijed. I onda je teško, kad puštaš kvačilo bez da je noga na osloncu, traktor cugne, ne možeš kontrolirat da lagano puštaš kvačilo. A gas je u podu sa desne strane, ali nekako previše pod sicom, tj previša nazad pomaknut. Moraš skvrčit nogu u koljenu da dođeš do gasa, i onda taban skvrčene noge podići u zrak da bi dozirao gas, što kod mene izaziva zatezanje mišića sa zadnje strane noge, da sve noga utrne od tog nespretog položaja. Dalje, kvačilo, zetore opčenito, a vrijedi i za 6911, to je umjetnost ko ga prešalta bez da mijenač kvrči, nema onog glatko ubacivanja, da mijenač samo upadne u brzinu, ovdje treba prilagoti gas, dati međugas, i dobro nišanit u brzinu i opet pod rukom osjetiš da mjenać "trese" kad ga guraš u brzinu. Motor je dobar, kažem snažan je, ali ova neudobnost ubije kad si stalno u njemu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh