• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koju balirku kupiti???

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Kako se kaže,koliko para toliko muzike, zato pitanje je koliko misliš izdvojiti novaca za balirku.
 

VolvoT650

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
187
Kako se kaže,koliko para toliko muzike, zato pitanje je koliko misliš izdvojiti novaca za balirku.
Izdvojio bi od 2 do 3 hinjade evra

Razmisljam dali claas ili welger
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Kod nas za njegov budžet ne možeš naći welgera da valja osim ap 41 i 45 koje ja nikada ne bi sebi uzeo ni drugima preporučio. Sada ne znam kakva je kod vas situacija. Class u njegovom budžetu može proći.

Ima još dobrih marki balirki, a nisu skupe. Riviera cassalis, someca ...
 

mrki12

Novi član
Tu od
15 Lis 2016
Poruka
21
Kad smo kod toga zašto nitko ne spominje Fahr balirke.Moj susjed je ima i goni je ko vrag svoju mamu,ne održava je nikako,pokrijeje ceradom koju brzo skine vjetar i tako stoji cijele zime,a na proljeće nema joj ravne....
 

VolvoT650

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
187
Video sam da ima dosta riviere casalis po oglasima ali neznam dali ima delova za njih.Kod mene od 2 do 3 hiljade evra mozes kupiti dobru presu.Covek koji mi balira ima claas markant 50 i radi sasvim dobro.Za moje potrebe mi treba oko 5000bala i mozda nesto sitno usluga.Mislima da mi netreba veca od claas markant 50 ili welger42,52
 
Posljednje uređivanje:

VolvoT650

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
187
Video sam da ima par komada po oglasima a i nisu tako skupe jedino me muci gde bi nasao neki deo za nju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh