• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koliko godišnje sati "mučite" vaše ljubimce!

torpedo 7506

Član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
135
IMT 533 100-200rh mozda ni tolko
TORPEDO 7506 2000-3000rh
i sad cemo vidjet kolko ce landini 9880 raditi evo za sad ima 25 rh napravljenih kod mene inace ima 6286rh
 

torpedo 7506

Član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
135
traktor radi svaki dan osim kada nemoze da se radi zbog kise ili snjega a mozda sam malo pretjerao napravi nekih 2000 rh na godinu s tim da ce sad manje radit jer je tu i landini
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
traktor radi svaki dan osim kada nemoze da se radi zbog kise ili snjega a mozda sam malo pretjerao napravi nekih 2000 rh na godinu s tim da ce sad manje radit jer je tu i landini

Pa kooje poslove radi taj traktor onda???????????
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
evo moj ljubimac, izmučio sam ga max...:lol: spava ko međed...:rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
A jesi ga sakrija..........:shock::lol::lol:da ne uteče negdje,,,,.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
evo moj ljubimac, izmučio sam ga max...:lol: spava ko međed...:rolfer:
Cerada t nije baš neš' ..ispod je velika kndezacija vlage .i nema djela kojem to paše ..makar se 100x zvao tomo vinkovič :lol:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Cerada t nije baš neš' ..ispod je velika kndezacija vlage .i nema djela kojem to paše ..makar se 100x zvao tomo vinkovič :lol:

Ma da se zove Lorimel, al nezove se tako...
To si u pravu vlage i kondenzata, bio jednom leti pokriven isto tako - meteorolozi najavili neki led da će padati, ja ga pokrijem i ostao tako desetak dana! A ono prccc...kad sam otrio zarđo mali na sve strane!
Al nemožeš ti protiv ukućana...mora da se pokrije i točka!
Pa ajd nek vam bude...ja pokrio opet
Ma ko ga šiša...bitno da radi

pozzz joe!:mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh