• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOliko imate godina?

Koliko imate godina?


  • Ukupno glasača
    146
T

toni333

Guest
Ja sam još mlađi imam 13 al ču u 10 mj. 14 2 mjeseca mlađi od Kreše :D
 
G

GROF

Guest
Marko355 kaže:
;) nisam više najmlađi ;)


...ma ti nisi ili jesi najmladji., ali si zato, skoro pa najvridniji., ma delaš, delaš - surfaš punom parom!

MARKO 355!., sretno ti!., budi dobar ko i do sad!...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
GROF kaže:
Marko355 kaže:
;) nisam više najmlađi ;)


...ma ti nisi ili jesi najmladji., ali si zato, skoro pa najvridniji., ma delaš, delaš - surfaš punom parom!

MARKO 355!., sretno ti!., budi dobar ko i do sad!...


Hm...možda tebi jesam dobar...al nekima i nisam 100%...živio
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
ovako ja sam rođen 19.11.1986.god tako da sad imam 22 god
ali jedna zanimljivost:još nisam sreo osobiu rođenu tog datuma
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
a joooj sama dječurlija :lol: :lol: :lol: ...no daleko od toga ...ugodno me iznenadilo da je toliko mladih ljudi zainteresirano za poljoprivredu :!:,svaka čast :!: :!: :!:
ja spadam među onih nekoliko starijih koji su zalutali na ovaj forum :mrgreen: ...imam 31 i pol trenutno :oops: ...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
mikemekis kaže:
a joooj sama dječurlija :lol: :lol: :lol: ...no daleko od toga ...ugodno me iznenadilo da je toliko mladih ljudi zainteresirano za poljoprivredu :!:,svaka čast :!: :!: :!:
ja spadam među onih nekoliko starijih koji su zalutali na ovaj forum :mrgreen: ...imam 31 i pol trenutno :oops: ...


A jako ti ono pola, to sam pričao kad sam bio mali ( hoću reći kad sam išao u prva četiri razreda osnovne škole)!
Pa naravno da ima i nas mladih zainteresiranih za poljoprivredu.
Pa i stari ljudi ud nekad su rekli: «Da svijet ostaje na mladima!»
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Lamborghini R2 kaže:
Evo da se i ja pohvalim 1990

Konačno netko mojeg godišta!!
:lol: :lol:
 
S

strongboy

Guest
ja za 12 dana punim 40.kako li su proletele samo :scratch .a kad smo kupili TV-420 imao sam tek napunjenih 18 godina.taj tomo imamo i sada i kako mozete videti na slikama u temi "o nama" ili "tomo vinkovic",veoma smo ga ocuvali.ni kao djecak a ni sada nedam nikom da se dotakne mojem tomicu.jedino ga moj mladji brat vozio(orao,drljao,vozioga u transport) dok sam ja bio u vojsci.kad sam dosao iz vojske odmah sam primetio da nije onakav kakav sam ga ostavio ;) .al sreca sto je vojska trajala 12 meseci samo :lol: .tako da je tomica u super stanju i pored toga sto je puno puno radio.
 

Najnoviji postovi

Na vrh