• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOliko imate godina?

Koliko imate godina?


  • Ukupno glasača
    146
R

Ratarko

Guest
breza kaže:
ja imam 41 i još neoženjen
:oops:,ako netko ima sestru a želi je se riješit nek se javi miraz ne tražim :lol: :lol:

Imam ja sestrićnu za tebe , da nešto dogovorimo ? :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
Ratarko kaže:
breza kaže:
ja imam 41 i još neoženjen
:oops:,ako netko ima sestru a želi je se riješit nek se javi miraz ne tražim :lol: :lol:

Imam ja sestrićnu za tebe , da nešto dogovorimo ? :mrgreen:

a da je tebi dam svoju sestricnu??ha ratarko... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
K

krx pozega

Guest
buban kaže:
ja cu napunit 25 godina 18.12.

Majstore stariji sam od tebe točno 4 mjeseca :D 8) ....ma niko ko mi u 25....hoćeš mlađe ili starije...samo biraj
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
krx pozega kaže:
buban kaže:
ja cu napunit 25 godina 18.12.

Majstore stariji sam od tebe točno 4 mjeseca :D 8) ....ma niko ko mi u 25....hoćeš mlađe ili starije...samo biraj
ja sam svoje izabro prije dvije godine i imam dva sina sad mogu samo gledat!
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
Ratarko ako nije baš šepava i ima još koji svoj zub i još voljna doći bliže zagrebu šalji je odmah :D
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
ideja nije loša samo moram naći nekog tko će me nahvalit da ne ispadne kako se sam hvalim,znaš ono "ne pije, ne puši,ustane se starijima itd. :lol: :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Imam 18, ak več nisam prije napisal
14.11.08. ću imat 19!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
ŠANANA IMT 565 kaže:
Imam 18, ak več nisam prije napisal
14.11.08. ću imat 19!


hehe, dobar datum
ja 15.12. :D :D
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
breza kaže:
Ratarko ako nije baš šepava i ima još koji svoj zub i još voljna doći bliže zagrebu šalji je odmah :D
ako joj je jedna noga kraca samo podmetnes ciglu i sve ok
 
A

atomizer

Guest
:D mislim da nije loša ideja da se napravi rubrika za upoznavanje žena.samo je pitanje kolko ima ovdje žena i koliko njih posječuje ovaj site :scratch
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
MIslim da nebi dobro bilo, čim bi došlo Ž od žene vi bi se grabili i posvađali :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Žene za ovaj forum, hmmmmm, nekaj isto ko AGCO = IMT :mrgreen: :D !!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh