• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOliko imate godina?

Koliko imate godina?


  • Ukupno glasača
    146
B

baca Iva

Guest
Ratarko kaže:
Dobar si Bača Iva , svaka čast :D

Vidim i kompjuterom se služiš a gotovo sam siguran da tvoja generacija nije niti ploču imala u školi , makar mi je tako otac pričao ...

Ja sam u prvom razredu piso na pločicu. To vi niste nikad ni vidili. Nismo imali teku. Al eto ja se držim te :"Čojk se uči dok je živ"!
 
R

Ratarko

Guest
baca Iva kaže:
Ratarko kaže:
Dobar si Bača Iva , svaka čast :D

Vidim i kompjuterom se služiš a gotovo sam siguran da tvoja generacija nije niti ploču imala u školi , makar mi je tako otac pričao ...

Ja sam u prvom razredu piso na pločicu. To vi niste nikad ni vidili. Nismo imali teku. Al eto ja se držim te :"Čojk se uči dok je živ"!

Da znam za tu pločicu , otac mi je isto tako pisao .
Ma super nisam niti mislio drugačije ali ipak si jedan od rijetkih koji se služi kompjuterom u toj životnoj dobi . Evo otac mi ne želi niti čuti za kompjuter a tako i ostala malo starija familija .
 
R

Ratarko

Guest
Benđo kaže:
Imam 17 godina.

A odakle si Benđo ?
Dobro došao , hočeš i ti biti poljoprivrednik ili več jesi ?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Benđo je iz Lobora idemo skupa u isti razred, isto ima farmu krava!
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Benđo je iz Lobora idemo skupa u isti razred, isto ima farmu krava!

KUL , ti češ cijeli razred dovesti na forum :D
Ajde požuri , još malo i škola gotova ili češ na produžnu , haha mala šala , nadam se da nečeš :wink:
 
B

baca Iva

Guest
Ratarko kaže:
baca Iva kaže:
Ratarko kaže:
Dobar si Bača Iva , svaka čast :D

Vidim i kompjuterom se služiš a gotovo sam siguran da tvoja generacija nije niti ploču imala u školi , makar mi je tako otac pričao ...

Ja sam u prvom razredu piso na pločicu. To vi niste nikad ni vidili. Nismo imali teku. Al eto ja se držim te :"Čojk se uči dok je živ"!

Da znam za tu pločicu , otac mi je isto tako pisao .
Ma super nisam niti mislio drugačije ali ipak si jedan od rijetkih koji se služi kompjuterom u toj životnoj dobi . Evo otac mi ne želi niti čuti za kompjuter a tako i ostala malo starija familija .

Moram, poštenja radi, reči i to, da ja nisam poljoprivrednik. Ali buduči da sam Slavonac, koji eto več 37 godina živi u bilom svitu, sve me zanima o poljoprivredi. Svake nedjelje gledam "Plodove zemlje" i žalostim se. Ljutit se više ne mogu, kad vidim - eto kao danas onu prvu reportažu o svinjama - onda je jedino što ja, mali običan čovjek, mogu, a to je da vama, svima hrvatskim poljoprivrednicima izrazim moju solidarnost!
 
A

Axial

Guest
Meni je 38 prolječa. Osječam se kao da mi je manje, samo mi nekako škemba raste posljednjih par godina.
 
Z

zrine892

Guest
e ljudi...iznenađenje........imam 17.......dan 7.9 napunit cu 18..joj kako je lepo biti mlad... :lol: ;) :lol: ;)
ne budite ljubomorni
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
Bože, koji je ovo vrtič!

Odoh ja na neki ozbiljniji forum :arrow:
 
R

robert

Guest
Baca Iva,jest da sam '80-god,ali smo iz nekih razloga i mi ucili pisati na tu plocicu,to sam mrzio,nisam ju ni volio nosat sa sobom i uvjek su mi ruke smrdile po kredi.Axial,bome meni vec sada raste skemba,mozda jer se uskoro zenim,pa mi vise nije do izgleda....he he... :lol:
 
Z

zrine892

Guest
ZJ kaže:
Bože, koji je ovo vrtič!

Odoh ja na neki ozbiljniji forum :arrow:

e vidiš vrtič u kojem se sve razumijemo...vrticč pinokio
 
B

baca Iva

Guest
Ratarko kaže:
Pih , sve sami klinci :wink:

Istina, Ratarko. Ja ču za 26 dana imat 61! :(
 
R

ROKI

Guest
E ja sam se rodio 1980.god. tamo negdi kad su se prvi kukuruzi počeli špartat.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
baća Iva, tamburašu, sretan ti 61 rođendan, i dao ti Bog puno sreće, zdravlja, pameti, ljepih pjesama, jela i pića za popit i pojest i još najmanje toliko godina ti nama živi,, i piši pjesme da znamo da i ljudi izvan ove naše jadne državice misle na nas, još jedanput baća Iva želim ti sve najbolje...,,,i punooo punooo pozdrava iz ravne slavonije,,
,,pozdrav,,
 
B

branko

Guest
baca iva, nek ti je dugi i debeli (zivot) sretno ti bilo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh