• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOliko imate godina?

Koliko imate godina?


  • Ukupno glasača
    146
R

Ratarko

Guest
Evo i mene sa častitkama .
Sretan rođendan
new_birthday.gif
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
ÄŒuj, ak ti se ostvare sve ove želje, jednom će te morati lopatom dotuć :lol:

Ma svejedno, poživi dugo, lijepo i najvažnije - zdravo.
Moje čestitke!

Z.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
sretan ti rođendan bać Iva,sve su ti ovi već prije poželili pa se ja samo pridružujem njihovim željama... ;)
 
B

Bobo

Guest
I od mene sretan rodjendan i da pozivis jos najmanje toliko!
 
R

ROKI

Guest
Bajo sretan ti rodjendan i želim ti puno zdravlja i sreće u životu! Živ i zdrav nam bio i dugo tako poživio!!!
 
B

baca Iva

Guest
Hvala vam, momci moji dragi na lipim čestitkama. ÄŒovjek misli da mu u životu svašta treba i lako zaboravi ono najvažnije - ZDRAVLJE! Dok je zdravlja bit će svega. Doduše neka stvari se i unatoč dobroga zdravlja više nemogu. Treba i bar malo mladosti. Znate kako piše u Svetom pismu, kako je Isus rekao svojim učenicima prije nego što će ga Židovi uhapsiti na Maslinskoj gori, "Duh je, istina, voljan ali je tijelo slabo"!

Kad smo već kod toga evo jedan vic:
Došla dva unuka, momčića iz grada, djedu na ferje u selo. I smišljaju oni koje šta da im ne bude dosadno. Jednog se dana sjete kako bi malo zbijali šale s djedom, pa mu za ručkom u juhu metnu vijagru. Djed to nije ni primjetio i pojeo. Nakon nekog vremena mora djed izić i vraća se sav zapišan. "Å ta je to djede, sav si se zapišao?", upita ga unuk. "A ja ga izvadio, vidim da nije moj pa ga vratijo natrag!"

Još vam jedanput puno fala i sve vas puno i lipo pozdravljam!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e baća Iva,pa ovakvog šaljivdžiju kao što si ti nema ni jedan drugi forum... ;) :p :D :lol:
 
B

baca Iva

Guest
Ta staces, bajo moj, zar ni zivot dovoljno ozbiljan? Moramo se malo i nasalit. A kad necete vi mladi onda moram ja najstariji med vama. A znas kako se kaze:"U kakom si kolu tako igraj"! Ja sam s vama mladima pa se odma osjecam mladjim.

Puno te i lipo pozdravljam!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma neka,i treba se šalit,smijeh produžuje život,a pošto je nama poljoprivrednicima život težak,trebali bi se uvijek dobro šalit,da nam život bude veseliji i lakši...
 
B

baca Iva

Guest
Tako je, baja! Evo ti zato jedn vic:

Radnik koji radi na pneumatskoj bušilici, u pauzi ode u birtiju i naruči pivo. Konobar mu donese pivo, on uzme drhtavom rukom čašu, a pivo mu se prosipa. Jedan gost za šankom mu reče:
- Mora da vam je teško piti pivo kada vam se ruka tako trese.
- Ma piti pivo i nije neki problem, ali zato imam velikih problema kada idem pišati. Bar dva puta svršim, prije nego se popišam!

Lijep pozdrav!
 
B

baca Iva

Guest
A evo sad jednog vica na moj račun:

Jedan postariji čovjek (čitaj: zagazio u 62. godinu) oženi 20-godišnju djevojku. I nekim čudom njegova žena zatrudni. Nakon zajedničkog posjeta liječniku (nakon što je žena izašla iz ordinacije) starac se hvali doktoru:
-Doktore, vidite kako stari dedo još može praviti djecu!-
-Gospodine, trebao bih vam nešto ispričati. Recimo, Vi ste u lovu. Nakon što ispred Vas skoči medvjed, Vi dignete pušku ali ubrzo shvatite kako Vam je puška kući a Vi ponijeli kišobran. Ali što ćeš, uperite kišobran u medu, kao fol povučete okidač i čujete BUM i medo pada mrtav-
-Pa to nije moguće, mora da ga je netko opalio s leđa!-
-Upravo to, gospodine...-
 
T

Tonxy

Guest
baca iva je zakon,i dao bog da jos tolko pozivio a i vise uz puno zdravlja i srece!!!
JA imam 16 god, mario ipak nisi najmladi na forumu!! haha!!
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
heehe..al šta se ja smijem :scratch ,,nisam ni ja puno stariji :blackeye ;)
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
ja imam 41 i još neoženjen
:oops:,ako netko ima sestru a želi je se riješit nek se javi miraz ne tražim :lol: :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh