• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOliko imate godina?

Koliko imate godina?


  • Ukupno glasača
    146
R

Ratarko

Guest
tine kaže:
Ja sam još sam u svom klubu. :(

A kako bi ti tek bilo da nema nas 5 iz kluba 30 :wink:
 
D

deutzman

Guest
ja sam relativno mlad...18 god. bar nisam sam,ima nas cetvorica
 
R

Ratarko

Guest
vinogradar kaže:
Ja imam 25,a brat 30,ali i jedan i drugi posječujemo ovu stranicu

Ako se logirate pod istim imenom vinogradar onda ste najstariji na forumu sa 55 godina :wink: :idea:
 
R

Ratarko

Guest
Ma ok samo naprijed , forum nam je zakon iako je još mlad .
Do kraja ove godine mora biti puno bolji nego je sada jer se ljudi konstantno priključuju i to me veseli . Svatko može nači nekoga tko mu je sličan po poslu i popričati malo te razmijeniti iskustva .
 
B

brzi0106

Guest
danas je 06.05.2007 godine, a ja cu za tocno 25 dana 18.... jos samo malo :D :D :D :D :D odbrojavam dane....
 
R

Ratarko

Guest
paor kaže:
jesam li najstariji - 43

Koliko sam skužio jako si blizu sa suljos-om po godinama , dok on točno ne kaže ništa se ne zna :)
 
B

baca Iva

Guest
paor kaže:
jesam li najstariji - 43

E nisi, druže moj. Å ijem te! Ja imam 61 i to punu! Sve vas ja još mogu poslat po šibice.
 
R

Ratarko

Guest
Dobar si Bača Iva , svaka čast :D

Vidim i kompjuterom se služiš a gotovo sam siguran da tvoja generacija nije niti ploču imala u školi , makar mi je tako otac pričao ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh