• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kombajniranje i Branje kukuruza 2009.-2010.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ok, znači transporter je samo okrenut na drugu stranu.....

kako funkcionira takav berač????

vidim, ima ih dosta povoljno, samo bi trebalo prepraviti na bunker, zbog lakšeg okretanja......jel to može vući rus 82????

Tako je, samo je okrenut.

Meni funkcionira super, preodlično, sve pohvale imam i za brzinu branja i za čistoću.
Jeino što bi trebalo popraviti mehanizam za podizanje kljuneva, kad je malo mekše struži mi kljunovi po zemlji što pravi veliki otpor traktoru, mislim na IMT 565, jer se kopća nisko pa je cjeli berač nisko. Kad ga zakapčim na SAME, dođe mi višlje pa je skroz ok.
Ma Rusina 82, još ak ima prednji pogon je fenomenalan traktor za to, to prolazi svuda :D


A što se tiće branja kukuruze, jučer sam kombajnirao posljednji komad, šteta preko 50%, al kaj je tu je.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh