• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kombinirane mašine za rezanje i cijepanje ogrijevnog drveta (firewood processor)

Ivanos93

Novi član
Tu od
24 Ožu 2016
Poruka
6
Problem je u tome sto tamo di radim nema struje jedino ako bi se dalo nesto preko agregata rijesit
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Hvala na odgovoru. Ne kuzim se u hidrauliku a i nemogu nac nekog ko bi mi to objasnio da nekom barem dam da mi napravi. A problem je u tome sto mi treba nesta brze da barem 3 metra po satu cjepa i da je na benzin ili disel motor
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=dHAWJOMnJjk

[/YT]
Ovo je moj stroj , mislim ja ga napravio.
Amerikanac je napravio i na benzin , a moj učinak jest taman oko 3 m na sat i za prodaju je .
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ovo je već malo sigurnije. Ali... nećeš ovdje skoro nikada dobiti samo pozitivne odgovore. Različita su i mišljenja i iskustva. Najbolje je da takvo što prilagodiš sebi, svojim potrebama i sposobnostima.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ivanos, po meni ovo je odličan sistem jer sa malo energije dobiješ veliku snagu, prsti moraju biti daleko jer je to prilično ekspanzivan stroj. Ja sam sebi napravio svrdlo sa stolom jer mi je to bilo najjednostavnije i imao sam skoro sav materijal.

Poslano sa mog VOYAGER2_DG310 koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Osobno mislim da za te novce si napraviš hidraulički cjepač za kotače. Nisam nikad videl u živo, ali ne sviđaju mi se ti sistemi na zupčastu letvu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh