• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

konačno kiša

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,593
vinogradar kaže:
Imas kabinu??

nop,,nadoplata za kabinu je bila 4750eura,,,a to mi je hektar nove zemlje....izdrzat cu ja i bez toga
 
R

Ratarko

Guest
Hehe , swizach dobar si :blackeye ... možda da si onda kupio polovni traktor , ima ih vani na ponudi , često viđam te uske traktoriće i samo se sekiram jer mi smetaju u pretrazi za većim strojevima ;) ...šalim se ali vidio sam da ih ima .
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,593
ma gledo sam i ja,al neisplati m ise,kad uzmem prevoz,povrat pdva i kapitalnih ulaganja dojdem na isto a sto je novo novo je
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Ja sam mislio uzet bez kabine ali sam se predomislio 4000 eura,meni je moje zdravlje važnije,špricaš i udišeš otrove i za 15 godina se čudiš kaj ti je???,a i transport ja se stalno nekud vozikam cijelu zimu unutra toplo milina...
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,593
udisem otrove vec 5-6godina (odkad sam poceo raditi vinograde inace najstariji u obitelji je vec 30godina) pa cu zdrzati jos 5godina
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,593
vinogradar kaže:
Zašto 5 nekužim???
zato sto racunam da cu za 5 godina doci do 6-7H i da cu onda moci kupiti neki bolji traktorcic sa kabinom,klimom i ostalim cicabocama
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,593
vinogradar kaže:
A to ok,dobro razmišljanje mada češ ti imat ferraria i 20 godina!!![/quote]

hehe...bojim se daje tako :D
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Ja sam imao tomeka 20 godina i još je bio ok ,a nafrezao se.....i špricao i šuma i oranje ,a kako nebi onda takvi traktori od 50-ak konja ja isto planiram svoga imat dugo dugo nadam se da me neće razočarat!!!a i ako kupiš drugi traktor ,ako ti i ovaj ostane uvijek će bit posla za njega ,kosa,malčer itd.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,593
ma tosi u pravu,,,sam eto htiob za koju godunu nekog malo veceg,boljeg,,,nest kao onaj new holland vinogradarski...
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Ima kod mene tu jedan tip 10 ak ha vočnjaka i sad je kupio od bivšeg kombinata 6 ha vinograda ima JD-a vinogradara 75 ks pila prava ide ko metak,3 cilnd,samo te je isplativo ko ima puno nama malima hm???
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,593
nama malima (to podrazumijevam do 5H) je plafon traktor cca 150000kn
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
ajd da nastavimo temu negdje u vinogradarstvu da nebi ovi moderni moderatori brisali postove,pošto nisu u dobroj temi!!!
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
da se vratimo na temu :RATARKO,ova kiša koja dolazi trebala bi malo više pokupiti prašinu.
web_ob_uk_72.gif
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nadam se da bude, sutra bacam gnoj na ljulj i lucernu pa neg ga odma razmoči!
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA IMT 565 kaže:
Nadam se da bude, sutra bacam gnoj na ljulj i lucernu pa neg ga odma razmoči!

ma bude rođo, sam da budu temperature onda normalne a ne minus 10 i vjetar da sve nosi sa sobom.
e kakva ti je zemlja za lucernu, el lagana, e imate dobar sladoled tam u slastičarni na raskršču, kad nosim lemeše kovat uvjek produžim do kloštra.
 

Najnoviji postovi

Na vrh