• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KONZUM

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Ljudi, buducnost je u malim farmama, pa pizdarije o kakvima pricate nece biti vise ni zamislive. To je vec krenulo po svetu, doci ce i do nas. Docekacemo. Mislite o tome.:supz:


i onda je svizac zamotao čokoladu.....


za nekog je mala farma i 1000kom.tak da svjet,europa mi to je priča koja nema kraja......
 
K

kemicar

Guest
Zanimljiva stvar je da su i osnovali laboratorij koji će ocjenjivati kvalitetu. Nije jasno na kojim temeljima (nije objavljena metodologija), a osnovali su ga državni ovisni laboratoriji. Bez neovisnog privatnog laboratorija se to nemre delati!
 
A

AGRIPLUS65

Guest
i da izvinete na izrazu bemiseje za konzum,državu.
ko ni zadovoljan mojim nek ide u KONZUM i tam kupuje švapsku il čiju več kvalitetu.
a država odnosno oni koji ju vode tak gledaju sam sebe,
a ak i radiš gdje piše da ti sutra neče reč hvala doviđenja.
obični smrtnici smo nemamo nikakvu zaštitu ni prava.
ovak bar nemoram mislit kaj ču sutra jest i ja i djeca.

neradi se tu kvaliteti neke druge drzave vec o nekvaliteti koja nezadovljava njihove kriterije za kvalitetu hrane pa radi jeftinije sanacije prodaju ili poklone hrvatskoj i slicnim zemljama posto su ta unistavanja jako skupa.
 
Na vrh