• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KONZUM

B

BAGERISTA

Guest
Ma razumjem ja tebe, možemo na "ti", tak je bilo i prvi put kad se prosvjedovalo traktorima paq prema Zagrebu nemam ja pno zemlje ni puno poticaja od države al sam sjeo u traktor i u kolonu prema zagrebu. Susjed kaže jesm li normalan, za to malo novaca ideš prosvjedovat a ja ću njemu koji ***** netko zna kolko ja primam poticaja tam smo svi isti (oprosti na izrazu) . On kaže ja ne idem meni nije sila za jest imam kak bu bu........ Eto i kod mene ima taki ko i kod tebe ,a vidim i u srbiji ista stvar MAFIJA i opet MAFIJA pa dokle......:mad::mad::mad:

E moj mafije,,,dok je ovih kao šta pišeš:mad::mad:,,,ali naš ča,,,nisam veliki na farmi,nemam puno stoke,ni zemlje,,borim se kako mogu(daj bože da mogu dat dijeci ča je meni tata uspija dat)priuštit,,,nije lako,sve gore,,,ali opet idem,guram šta ču,,,cilega života sam dela i delat ču dokle god sam živ,,,uvijek smo imali blago,,,i to imam,,i ni mi ža,a ovi koji viču da im je dobro,,neka,,,samo neče uvijek bit tako,,,svi napustili zemlju i radoive poprodavali,,sad viču,ajme pošto salata i krompir i ča ti ja znan,,,ma neka ja nisam ni neču ni me sram to reč,,,i tako vadin i moju dicu,,netreba se prikinut,,imat če,,i ono ča nis ja,,,ali moraju zaslužit(makar bi bija stoka da rečen da nisu,,,,samo ča smo strojeva renovirali ,ma ča govorin oni,,ja manje i niš)..................evo malko se zanija pa ne vidin da san napisa post od 1000riječi........................:rolfer:
 
C

chickenlover

Guest
Ma razumjem ja tebe, možemo na "ti", tak je bilo i prvi put kad se prosvjedovalo traktorima paq prema Zagrebu nemam ja pno zemlje ni puno poticaja od države al sam sjeo u traktor i u kolonu prema zagrebu. Susjed kaže jesm li normalan, za to malo novaca ideš prosvjedovat a ja ću njemu koji ***** netko zna kolko ja primam poticaja tam smo svi isti (oprosti na izrazu) . On kaže ja ne idem meni nije sila za jest imam kak bu bu........ Eto i kod mene ima taki ko i kod tebe ,a vidim i u srbiji ista stvar MAFIJA i opet MAFIJA pa dokle......:mad::mad::mad:

Ja ne znam koliko vi imate informacija o Srbiji, ni dal vas uopste zanima, al po onome sto citam ovde vidim da smo na istome brodu. Mozda ce se neko uvrediti sto to kazem, ali i nece, ako shvati na pravi nacin. Treba znati sta se oko tebe desava, sta se desava i drugome, a ne samo tebi. A onda vidis da ti nisi jedini, da je vlast manje vise svuda ista i da mi poljoprivrednici svagda izvucemo deblji kraj, ko god i gde god sedi gore na stolici. Amin.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja ne znam koliko vi imate informacija o Srbiji, ni dal vas uopste zanima, al po onome sto citam ovde vidim da smo na istome brodu. Mozda ce se neko uvrediti sto to kazem, ali i nece, ako shvati na pravi nacin. Treba znati sta se oko tebe desava, sta se desava i drugome, a ne samo tebi. A onda vidis da ti nisi jedini, da je vlast manje vise svuda ista i da mi poljoprivrednici svagda izvucemo deblji kraj, ko god i gde god sedi gore na stolici. Amin.

A naš šta moja(ako smijem damo bez uvrede):lol::lol:,,uvijek smo bili,,,a šta se tiče toga da je brod isti,,,je i odavna po pitanju ovih šta nas vode u jamu............:twisted:

Nema tu uvrede nikako,,,to je tako i istinu trebva priznat...
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
UF ljudi uzruja sam se samo tko razumjem ja šta mi pišemo i šta se događa oko mene a i u "susjedstvu" tak da pratim situaciju i zanm da nisam jedini i to me tješi na neki nači, a nemreš bit sam na svijetu. Uh ajmo dalje ja bi radije na pivo i vedriju temu .Pozzzzzzzz čitamo se u drugoj temi.
 
B

BAGERISTA

Guest
UF ljudi uzruja sam se samo tko razumjem ja šta mi pišemo i šta se događa oko mene a i u "susjedstvu" tak da pratim situaciju i zanm da nisam jedini i to me tješi na neki nači, a nemreš bit sam na svijetu. Uh ajmo dalje ja bi radije na pivo i vedriju temu .Pozzzzzzzz čitamo se u drugoj temi.

More,sami sebi smo dosadili....,,,,moran pitat ženu,,magari san ranjen ko bi me zmasirala po stomaku ko malu bebu kad se masira,,,da ne dobije grč,,,,,aš san poija jenu zelenu salatu,,,,,,,,vrag uza i dijete...............:rolfer::rolfer::rolfer:,,možda i ispadne još nešto uz to,,,,,,,,,:?::?:ali čisto sumnjam,(boli me glava,rame,noga prst,imam ruse,,,i neznam ni ja ča više...)......:rolfer::rolfer::rolfer:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dečki gubite živce na stvari koje nemožete promijenit.
oni koji to dozvoljavaju imaju korist od tog be se njima za nas,na kraju če ti reč a šta očeš dobiš poticaj i radi ak očeš ak ne radi nešt drugo i tu nema ljeka. ng se borit svaki dan da nađeš nekog kupca i uspješ prodat po nekoj cijeni.
 
B

BAGERISTA

Guest
dečki gubite živce na stvari koje nemožete promijenit.
oni koji to dozvoljavaju imaju korist od tog be se njima za nas,na kraju če ti reč a šta očeš dobiš poticaj i radi ak očeš ak ne radi nešt drugo i tu nema ljeka. ng se borit svaki dan da nađeš nekog kupca i uspješ prodat po nekoj cijeni.

A znamo da,,,,to je ono najgore..
 
C

chickenlover

Guest
Jeste, tako je, sve je to vecita borba, u istoriji nista novo, al eto malo popricamo i pustimo ventil.:partyman:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
nas hebe ono čega više nema a to su zadruge koje su bile za vrijeme juge.
nema sabirnih stanica,a svak ko kupuje a tovi godišnje 5-6000kom. sigurno nebu išel po selima i kupoval 2-3-20kom.
recimo meni to ni problem dođem kupim 10-20kom i na to dobim dobru cijenu,a više mi ni netreba.po turnusu jel tu količinu svaka 4-5mjeseci mogu prodat za sad a dalje bum videl al više od 50 neču ni pomišljat.i ovak sam zadovoljan.
ima ljudi koji cijene i znaju prepoznat domaču kvalitetu.
 
B

BAGERISTA

Guest
nas hebe ono čega više nema a to su zadruge koje su bile za vrijeme juge.
nema sabirnih stanica,a svak ko kupuje a tovi godišnje 5-6000kom. sigurno nebu išel po selima i kupoval 2-3-20kom.
recimo meni to ni problem dođem kupim 10-20kom i na to dobim dobru cijenu,a više mi ni netreba.po turnusu jel tu količinu svaka 4-5mjeseci mogu prodat za sad a dalje bum videl al više od 50 neču ni pomišljat.i ovak sam zadovoljan.
ima ljudi koji cijene i znaju prepoznat domaču kvalitetu.

U pravu si,,,,:D,,,ali šta je -tuje.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ja o svinjam nis imal pojma osim kupiš malog hraniš i krkneš.
al eto to me zanimalo i dal sam si truda.
sreča u nesreči krenul kad su izašli novi zakoni,recesija itd...

i tu sam našel neku računicu ni nešto previše al je i mogu reč otvoreno u vrijeme skoro godinu dok nisam radil ovo me izvklo sam tak.

i da izvinete na izrazu bemiseje za konzum,državu.
ko ni zadovoljan mojim nek ide u KONZUM i tam kupuje švapsku il čiju več kvalitetu.
a država odnosno oni koji ju vode tak gledaju sam sebe,
a ak i radiš gdje piše da ti sutra neče reč hvala doviđenja.
obični smrtnici smo nemamo nikakvu zaštitu ni prava.
ovak bar nemoram mislit kaj ču sutra jest i ja i djeca.
 
C

chickenlover

Guest
ja o svinjam nis imal pojma osim kupiš malog hraniš i krkneš.
al eto to me zanimalo i dal sam si truda.
sreča u nesreči krenul kad su izašli novi zakoni,recesija itd...

i tu sam našel neku računicu ni nešto previše al je i mogu reč otvoreno u vrijeme skoro godinu dok nisam radil ovo me izvklo sam tak.

i da izvinete na izrazu bemiseje za konzum,državu.
ko ni zadovoljan mojim nek ide u KONZUM i tam kupuje švapsku il čiju več kvalitetu.
a država odnosno oni koji ju vode tak gledaju sam sebe,
a ak i radiš gdje piše da ti sutra neče reč hvala doviđenja.
obični smrtnici smo nemamo nikakvu zaštitu ni prava.
ovak bar nemoram mislit kaj ču sutra jest i ja i djeca.

E ovo si dobro rekao i tu je sva poenta: u se i u svoje kljuse, radi sebi i porodici da se ima sta valja, pa pozivi kolko mozes, a za ostalo....:gitarist::gitarist::gitarist:
 
B

BAGERISTA

Guest
Citiraj:
Prvotno napisano od daniels Vidi poruku
ja o svinjam nis imal pojma osim kupiš malog hraniš i krkneš.
al eto to me zanimalo i dal sam si truda.
sreča u nesreči krenul kad su izašli novi zakoni,recesija itd...

i tu sam našel neku računicu ni nešto previše al je i mogu reč otvoreno u vrijeme skoro godinu dok nisam radil ovo me izvklo sam tak.

i da izvinete na izrazu bemiseje za konzum,državu.
ko ni zadovoljan mojim nek ide u KONZUM i tam kupuje švapsku il čiju več kvalitetu.
a država odnosno oni koji ju vode tak gledaju sam sebe,
a ak i radiš gdje piše da ti sutra neče reč hvala doviđenja.
obični smrtnici smo nemamo nikakvu zaštitu ni prava.
ovak bar nemoram mislit kaj ču sutra jest i ja i djeca.
E ovo si dobro rekao i tu je sva poenta: u se i u svoje kljuse, radi sebi i porodici da se ima sta valja, pa pozivi kolko mozes, a za ostalo....
chickenlover je odsutan Daj bodove za chickenlover reputaciju Prijavi poruku Odgovori s citatom



Bi rekli kolege s foruma,,,,,,,,,,,,potpisujem...:prayer:
 
N

NGBaja

Guest
ljudi, dobio sam jedne pouzdane informacije od jednoga čovjeka...
Prekjučer je u našu dragu i lijepu i bajnu Hrvatsku uveženo za gosp. Todorića dva šlepera ( oko 30 tona) carskoga mesa iz tako drage nam Njemačke zaraženog salmonelom!!!

meso će biti prerađeno, u kuhani špek većinom..


Kolega, jel smijem ja ovo staviti na jedan drugi forum?
Nek ljudi znaju što kupuju i jedu.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Kolega, jel smijem ja ovo staviti na jedan drugi forum?
Nek ljudi znaju što kupuju i jedu.

naravno da smiješ... nek ljudi znaju šta se događa..
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
bilo po novinama,televiziji, i kaj se dogodilo niš ljudi i dalje kupuju.
jel tam može kaj nemože kod tebe,mene...

platit karticom i uzet 1-2kg.
 
C

chickenlover

Guest
Ljudi, buducnost je u malim farmama, pa pizdarije o kakvima pricate nece biti vise ni zamislive. To je vec krenulo po svetu, doci ce i do nas. Docekacemo. Mislite o tome.:supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh