• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koristenje traktora zimi

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Pa sipat cu njihovo df ulje ali posle garancije moram naci neko adekvatno koje ima na pumpi da ne idem 50 km po ulje ako me razumijes
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Pa do sada sam u ursusa sipo modricino kupovao na pumpi u selu cijena povoljna bila,pa da neka marka i jos koja korisna informacija ako se ima dodat
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Najbolje ti je pitat u servisu koje ulje staviti nakon garancije, naravno oni će ti preporučit svoje, a ti pitaj i koje još mogu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Pa sipat cu njihovo df ulje ali posle garancije moram naci neko adekvatno koje ima na pumpi da ne idem 50 km po ulje ako me razumijes
Barem danas 50 kilometara nije kraj svjeta.
Odeš jednom kad ti je usput i kupiš za dvije izmjene, nebu se ukiselilo od stajanja.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Motor je turbak?
INA Super Turbo ili Super Max 15W-40.
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
I da zaboravio sam imam jos jedno pitanje kada upalim trakktor prvo paljenje baci crn dim i pocne izbacivat na auspuh isto ulje sve mi isfrca otac kaze ili je kondez ili na auspuh naljepi čađe sacu vam poslat snimak VideoCapture_20210120-190339.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh