• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kornišoni

  • Temu pokrenuo ihorzic
  • Datum prvog posta
I

ihorzic

Guest
Ljep pozdrav svima.

Evo me po prvi put aktivno pa da se predstavim i ...

Do sad sam se bavio ratarstvom, stočarstvom - farma pilića 15000 koim i sl.

Sad sam pokušao okrenuti ploču kako se kaže i krenuo u nešto nepoznato
-POVRTLARSTVO -

Iskreno malo sam se plašio sam pa sam zajedno sa šurjakom i našim ženama posadio 1000 dužnih metara kornišona pod foliju , mreža i navodnjavanje.
To sam potpisao Ugovor o otkupu sa KTC -om , a sami smo isfinancirali sve.
Čak smo napravili gredičar sa polaganjem cijevi i folije ( odličan je ) .
Imamo problem sa znanjem , pa kontaktiramo sa raznim agronomima i nažalost svatko ima svoju teoriju.
Čitamo stare postove i učimo se .
Uz to smo posadili nekih 1200 met krumpira , feferona oko 1000 biljaka, paprike, lubenica, dinja i dr.
To smo za probu da vidimo kako ide a tržište ????????????

Molim da se javite i pomognete sa savjetima.
PS.
Posijan je ajax , dva puta smo ga tretirali za plemenjaču, Ridomil prije 10 dana, zalijali ga sa previkurom i žutim kristalom.
 

seva

Član
Tu od
8 Tra 2010
Poruka
234
Ljep pozdrav svima.

Evo me po prvi put aktivno pa da se predstavim i ...

Do sad sam se bavio ratarstvom, stočarstvom - farma pilića 15000 koim i sl.

Sad sam pokušao okrenuti ploču kako se kaže i krenuo u nešto nepoznato
-POVRTLARSTVO -

Iskreno malo sam se plašio sam pa sam zajedno sa šurjakom i našim ženama posadio 1000 dužnih metara kornišona pod foliju , mreža i navodnjavanje.
To sam potpisao Ugovor o otkupu sa KTC -om , a sami smo isfinancirali sve.
Čak smo napravili gredičar sa polaganjem cijevi i folije ( odličan je ) .
Imamo problem sa znanjem , pa kontaktiramo sa raznim agronomima i nažalost svatko ima svoju teoriju.
Čitamo stare postove i učimo se .
Uz to smo posadili nekih 1200 met krumpira , feferona oko 1000 biljaka, paprike, lubenica, dinja i dr.
To smo za probu da vidimo kako ide a tržište ????????????

Molim da se javite i pomognete sa savjetima.
PS.
Posijan je ajax , dva puta smo ga tretirali za plemenjaču, Ridomil prije 10 dana, zalijali ga sa previkurom i žutim kristalom.
"ajd okači ti sliku tog tvog gredičara ,planiram i ja da ga pravim,pa da ukradem koju ........
 
I

ihorzic

Guest
nije problem , budem samo vani pada kiša pa mi se nejde. sutra obečajem.
to smo išli u Gudovac na sajam i poslikali razne tipove i onda mic po mic napravili.
Stvarno je dobar samo je malo dugačak jel sve radi odjednom
 

seva

Član
Tu od
8 Tra 2010
Poruka
234
nije problem , budem samo vani pada kiša pa mi se nejde. sutra obečajem.
to smo išli u Gudovac na sajam i poslikali razne tipove i onda mic po mic napravili.
Stvarno je dobar samo je malo dugačak jel sve radi odjednom
kiša je stala......
 
I

ihorzic

Guest
novi sam tu na forumu , a baš mi nešto nejde postava slike.
Ne kužim šta je.
POKUŠAVAM
 
Na vrh