• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega Charlip,u pravu si nikome nis ali skoro nikome,poznam par ljudi sa problemima,njihova doktorica nije to uvela u sustav a morala bi jel tak.
No to ide njima na dusu,znam da je inat skoro najjaca emocija,pa ajde pikni se ak imas muda al nebum ja kriv,to je volja tvoja
Tako rade i zlikovci,navedu jadne ljude na razne nacine da se dobrovoljno cijepe i nebuju odgovarali,imaju cak i potpis.
Decki znam da sam vam smijesan ko i vi meni ,nek ostane tak jer smijeh nas lijeci,more se pjeni jeebe se meni,jel tak kolegice JO. 🙋‍♂️
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Morda me anemicni placa,pametna je on glavica, jos ova elita oko njega,strucnjak nad strucnjakom,kaj nevidite kako Balkan cvjeta,Tito im ni bil do koljena,djeca ga nadmasila. :hahah: :hahah:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Ovo je stvarno Ko-ne-vidi.
Nije poanta u cijepljenju protiv relativno (bez) opasne bolesti...već ono kaj malo tko doživljava: ograničavanje svake moguće slobode:
- kretanja ("zaključavanje")
- rada i poduzetništva
- putovanja
- uvođenje propusnica za "poslušne"
- diskriminacija necijepljenih...sad od morone...sutra od Bog zna koje "opasne bolesti".
- prisilna cijepljenja...

Koja god je mjera uvedena, ni jedna nije ukinuta. I svaki put korak dalje. Tko to ne vidi, onda i ne zaslužuje bolje nek da bude u vječnom strahu i pokornosti...

Nema tu nikakve teorije zavjere. Sve je najavljeno i javno objavljeno...samo malo tko to čita. A oni koji to pročitaju i objave s objašnjenjem odmah su sumnjivci i zavjerenici.
Ako se drugo mišljenje ili, nedaj Bože, sumnja samo spomene, to se brani herezom.

Mislim da to Hotela cijelo vrijeme pokušava reći na svoj osobeni način, samo mu se mnogi smiju.

Razumijem ljude koji se smatraju rizičnima ili su (potencijalno) narušenog zdravlja, da su se dali cijepiti, no ne razumijem one koji su se dali cijepiti iz oportunizma i komocije, a na radi zdravlja kao primarnog motiva.

Sve je to velika igra (da ne rečem prijevara) začinjena medijski naglašavanim strahom...samo mnogi ne mogu to shvatiti...jer su očegledne stvari najbolje skrivene.

Maltretiranje ne-cijepljenih nije diskriminacija, fućkanje pederima je... Pa kaj ste zbilja toliko ćoravi???
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Slažem se s većinom konstatacija. Ja recimo nebi rekel da je to bezopasna bolest. Da je i jedan čovjek umrl a da se to moglo spriječiti, to je previše. A umrlo ih je na tisuće (8.249) u HR. Da je i pola od toga istina previše je ako se moglo spriječiti. Ograničavanje sloboda je definitivno problematična stvar i način na koji se to radi bez reda i pravila… Hotela sam sebe diskeditira. Nije navel relevantni izvor za nijednu (dez) informaciju, navodi notorne gluposti poput žila koje svijetle na aplikaciji i magnetizma cijepljenih. Kak bi to itko razuman mogel ozbiljno shvatiti? Pa navđenje opskurnih portala na kojima piše da je limfadenopatija poremečaj živčanog sustava kao relevantnog izvora informacija. Ovo s covidom su lako moguće sumnjivi poslovi i interesi ali dok ne vidim konkretne dokaze nemogu tak nešto tvrditi. I Hotelin idol “Mr. Trump” se sprdal s covidom pa smo ga mogli vidjeti kak je izgledal nakon terapije. Jedva je disal koliko god je on to pokušaval prikriti. A možete si misliti kakav je on medicinski tretman imal. Sve moguće i nemoguće mu je bilo na raspolaganju pa nije izgledalo baš bezopasno.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
Pa gledam malo situaciju na jadranu,turista ko u priči,na plažama svi ko sardine,nema maski,nema distance,i kaj sad,ljudi su se opustili,željni odmora od toga svega.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Koristim svoje prirodno pravo,pricam kako ja hocu,imam slobodu imate i vi dragi prijatelji.
Svijet je globalno selo pomocu Interneta,sve inf. su vam dostupne,jeste li gledali otvaranje olimpijskih igara u Japanu
Onaj sareni simbolicni krug,to vam je Agenda 2030 i vrlo je blizu,to vam je fasisticki plan i mnogo svjetskih politicara javno istice na svojem odijelu taj znak.
Hotela je progledao jer je trazio,jer me kolega kupljeni prosvijetlio,jos jemput mu hvala.
Vas jeebe vas EGO,zato se vrtite u krug,izvinite na rjecniku nikog ne vrijedjam ali govorim kao i svi vi narodnim rijecnikom i toga se ne stidim.
Za magnetizam i svijetlece sam dobio inf. iz prve ruke,kolegi kojem vjerujem ali sam napomenuo da i sam sumnjam dok se ne uvjerim,molim vas lijepo ne izvrcite moje rijeci kao ni misljenja,govorim i pisem hrabro i glasno i ne smeta mi podsmijavanje.
Dali ste i vi na tome nivou,cega se bojite,dalicete otici s ovog svijeta sa brnjicom na celu.
Ustajte vi zemaljsko roblje,nekad smo glasno i ponosno pjevali jel tako generacijo? :unsure:
 
  • Like
Reactions: ZJ
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Zbog ne cjepljenje se ne vidi tak brzo kraj ovoga svega.
@hotela a kaj imaš za reć da se magnet lovi samo za one kaj se cjepili sa fajzerom, a sa drugima kaj se cjepili tuli kad izlaziš iz nekog trgovačkog centra van? A nemaš niš željeznog na sebi.
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Sto kaze drug hotela, svako ima pravo slobodu da prica, al vecina nema granicu. Evo neki dan doziveo predavanje, zasto sam se tako "mlad" vakcinisao, koje cu posledice imati, kad cu odprilike umreti..... na to sve sam odgovorio , sa postovanjem gospodine al napusite se vi meni k....a. Os vakcinu, nes vakcinu- tvoj izbor. Al palamudjenje od ljudi koji su svoj zivot prodali za kunu, pa sad drugom sredjuju zivot- ne mogu da slusam.

p.s hotela vidim da ti volis svasta :hahah:

Ako te interesuje potrazi lambda, delta, fi- udruzenje. Neko se vece uz cugu provukla tema corone, kladio se u 20 e da je sledeci soj korone Phi (FI) budemo videli.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
E moji ljudi i vi vjerujete jos uvijek zlocincima,lijepo su to oni upakovali nema sta,lijepo i sareno poput kruha i igara.
Oko nas ljudi umiru od gladi,Evropa opljackala Afriku,sad je u rukama Kine,Amerika poharala sve slobodne zemlje,ostavlja pustos,glad i sirotinju.
Vatikan grca u zlatu i jos haraci,engleskom dvoru se klanjate i pratite kad stara prdne,ne pitate susjeda kad treba pomoc(cast izuzecima).
Vi vjerujete novom svjetskom poredku,nabrojite mi zemlju u kojoj je predsjednik vlade voljen od strane naroda zbog njegovih djela,koji trenutni autoritet moze te planove ostvariti,mozda bili gatesov i ostali milijarderi ako nam daju crkavicu,no oni grabe li ga grabe.
Danasnje stanje je rezultat nasih prijasnjih (ne)djelovanja,vec se bojim za sutra,al opet pjevam...more se pjeni jeebe se meni. 🙈
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
@Charlip, ajd malo istraži kaj se krije iza svega toga ;)
Kad su se bogati u povijesti zalagali da onima ispod njih bude bolje?

Recimo, mene bodu u oči mnoge točke:
2 (globalna kontrola hrane, jer da su htjeli, problem gladi u svijetu su mogli davno riješiti, a zapravo ga potenciraju patentima na GMO sjeme npr.)
3 (već je tu...Ko-ne-vidi potvrde i prisile)
5 (rodna a ne spolna???? Haloooo???)
6 (to znači privatizacija voda)
10 (da, na način da nitko od "stoke sitnog zuba"nikaj ne posjeduje, kao robovi)
11 (totalna kontrola ljudi po gradovima)
13 (naglasak na utjecaju na vremenske prilike. Već sad vidimo kam to vodi)
15 (čitaj smanjenje populacije)
16 i 17 totalistička nadmoć svjetske vlade (već sad se to osjeća, samo mnogi nisu svjesni toga)

Daj Bože da sam u krivu, ali ovo je lijepo upakirana laž, odnosno zamka u koju ljudi trebaju dobrovoljno upasti. Isto kak su nas na prijevaru (promjenom uvjeta referenduma npr.) uvukli u eu tamnicu naroda.

Ljudi, razmišljajte kritički, uvijek sa zrncem sumnje i figom u džepu.
Život me naučil da kad god se netko "brinul da mi olakša i pojednostavni stvari", uvijek me koštalo ili novaca ili vremena...
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
E kolega kupljeni,imas pitanja ko malo dete,daj odrasti,po meni su sve sprice jednake,znam dosta sto se desava ali cutim,mrdni guzicom ili digni dva prsta kad pitas,ipak sam ja profesor. :ppozdrav:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh