• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Ja nemam nikakvih posljedica, a ovi svi koji imaju, a ja ih poznajem, imam dojam da je to više na psihičkoj bazi, i s tim nazovi posljedicama će još i penzije tražiti odštetu od države ili kakve benifite u obliku povlastica za kupovinu automobila ili nekretnina.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,518
Kakva je to logika da bi cijepljenima trebalo ograničiti kretanje a onima koji se odbijaju cijepiti radi raznih kalkulacija ne? Znači imaš alat kojim možeš spriječiti teške posljedice a odbijaš ga koristiti radi teorija zavjere, neargumentiranih priča i nuspojava koje se broje u promilima. Nikome netreba ograničavati kretanje. Koji procjene da je rizik cijepljenja veći od rizika oboljenja, to je njihov problem. Ja sam se u svojoj okolini uvjerio kakva je to bolest i banaliziranje i usporedba sa prehladom je glupost. Da li znate slučaj da cura od 25 godina može od prehlade imati temperaturu 38*C dva puna mjeseca? Da li znate da zdravoj 50-godišnjakinji mogu otkazati bubrezi za 1 dan bez ikakve prethodne bolesti?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Ako cemo o bolestima ajmo o karcinomu. Smrtnost veca od 50%, godisnje u Hrvatskoj umre skoro 15000 ljudi od istog. Dobivaju ga i mala djeca koja također umiru.
Mene bi bilo sramota zalit se na bolove u nogama nakon covida, a netko mlad ili star umire od karcinoma za kojeg nema ni lijeka ni cjepiva.
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Ako cemo o bolestima ajmo o karcinomu. Smrtnost veca od 50%, godisnje u Hrvatskoj umre skoro 15000 ljudi od istog. Dobivaju ga i mala djeca koja također umiru.
Mene bi bilo sramota zalit se na bolove u nogama nakon covida, a netko mlad ili star umire od karcinoma za kojeg nema ni lijeka ni cjepiva.
Pa o smrtnosti od bolesti uzrokovanih pušenjem ili alkoholom. Nema cjepiva za te bolesti, a bogme se niti ne trude da porezima ili direktnim smanjenjem proizvodnje istog duhana i alkohola smanje bolesti njima uzrokovane, jelte to nije u interesu izgleda vladi, lobiju stranoj korporaciji.......Prevedeno na jezik razumljiv svima, umirati se mora, masa populacije mora se smanjivati...........A sad vi brijete sa Coronom koja ima daleko nižu smrtnost u odnosu na gore navedeno, promašili ste i metu i fudbal i sve.....
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Štovani kolege manite se postotaka i brojeva koje ste negdje pročitali....Ja se vodim činjenicom kojom znam, a nisam čuo niti pročitao..članak koji je netko pisao kako mu je naređeno. Poznajem više ljudi koji su umrli zadnje godine od korone, i one koji su je preboljeli ....od bolesti karcinoma ili bilo koje druge. Sječam se lani u sjetvi kukuruza,slušam radio.."ostanite doma" i psujem sve u 16, jer tada nisam čuo da je itko od mojih poznanika obolio, ali s vremenom sam promjenio mišljenje,kad su meni poznati počeli oboljevati i umirati.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
A jel su stvarno utvrdili od čega su dotični umrli ili je to bilo proglašeno od (ne)zna se čega?
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Postovani kolege,vidimo po pisanjima koliko ste jos uvijek jedni preplaseni,no ima i druga strana,ima hrabrih i razumnih ljudi koji su skuzili igru.
Do sada je bolest mogel iskljucivo konstatirati lijecnik na osnovu nalaza i pregleda :unsure: ,dali je to slucaj i s moronom,naravno da nije.
Zbog namjernog trovanja ljudi unistavaju mala i srednja poduzeca a svjetski milijarderi se jos vise obogatili.🤫
Jedan racunalni tehnicar i prevarant,uz naklonost americkog sistema(mislim da 96 g. mu suci progledali kroz prste uz nagodbu,nesto su trazili od njega)je postao najveci strucnjak,donator SZO i zlotvor.
Da tako stoji istina,na osnovu prevare krse se osnovna ljudska prava,prava pacijenata,roditelja i djece,ljudi se namjerno ubijaju a vi jos krijete glavu u pijesku,sram vas bilo.
Bilo bi posteno da cijepljeni koji se osjecaju prevareni i nasamareni to konacno priznaju,cega se bojite svi smo ljudi i svi grijesimo al vama ce biti lakse i nebojte se imate nasu podrsku i naravno nikada vas se necemo odreci.🙋‍♂️
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Bilo bi posteno da cijepljeni koji se osjecaju prevareni i nasamareni to konacno priznaju,cega se bojite svi smo ljudi i svi grijesimo al vama ce biti lakse i nebojte se imate nasu podrsku i naravno nikada vas se necemo odreci.🙋‍♂️
Zakaj bi ko kaj bil prevaren? O čemu ti govoriš? Pa daj malo imaj razumijevanja, pa nisu svi na hoteli da kuže o čemu ti pišeš.
 

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
257
U Hrvatskoj fali na tisuće doktora. Taj je problem lako riješiv. Samo na ovom forumu ima njih koji mogu odmah početi sa radom. Zašto trošiti toliki novac na fakultete. Čak nama ne treba niti pravih stručnjaka i to imamo ovdje čitajući komentare nekih kolega. Ljudi koji su preboljeli koronu, kao što je prebolio kolega "Kupljenec" i drugi, drugačije shvaćaju situaciju. Najviše me čude komentari pojedinih forumaša koji su u mojim očima viđeni kao sposobne osobe.
Gospodo, ako se ovako nastavimo ponašati prema bolesti a vidi se da virus mutira u sve gore oblike, trebati će nam još mnogo, mnogo godina da se bolest suzbije.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ljudi su bili prestraseni laznim brojkama i velikim namjerno sirenim STRAHOM,moj kolega se cijepio zbog odlaska na evropsko prvenstvo u nogometu,utakmicu u Londonu a nije otisel jer bi svejedno moral tam u karantenu.Jedni su dobili neke razne pogodnosti,drugi zbog uvjetovanog putovanja su pukli i dali ruku kao i moja susjeda koja kaze da je i sama protiv cijepljenja ali je pukla i sad ceka kako bude.
Nekoje zene su to morale zbog muzeva,neznam kolega Kupljeni dali nije i tvoja ali to je tvoj problem.
Jos jednom apeliram na kolege nek otvore dusu,tada ce krenuti njihov put ozdravljenja. 🙋‍♂️

ps. takodjer u mojoj familiji svi redom preboljeli,kao normalnu gripu ili prehladu i na domaci nacin,znojenjem,inhaliranjem i hranom te negiranjem straha
:ppozdrav:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma probelm je kaj neko nekaj napiše od teoričara zavjere i onda hotele i slični vjeruju u to. A ovi im se smiju kaj pišu tak da zajebavaju ljude, pa viš da sad i žile svjetle, ljudi su čipirani, skeniraju se mobitelima.
Meni stvarno nije jasno da neko može vjerovat u to, kak je to moguće? Ali najveći zajeb je kaj ovi kaj pišeju to znaju kakva ekipa u to vjeruje.
Svaki dan je sve gora situacija oko covida, ali ljudi i dalje misle da je to samo gripa.
Cijeli svijet se bori sa koronom, zemlja je u velkom problemu, ali ne par njih se sjetili nekaj kontra napisat i ekipa to puši.
Ja nebi najgorem neprijatelju poželjel da proba kak je to, a nisam bil na respitatoru, ni neću mislit kak je to.
Probelm je vele da bude i treća doza cjepiva, pa nek je i 5 doza ali samo da se to završi čim prije.
Hotela je negde pročital da smo svi otrovani, da je to bojni otrov, da nas samo Rusi mogu spasit, ali najbolje je kak? Pa to piše na internetu, pa to je nevjerojatno da se u to vjeruje.
Kod mene su svi doma cijpljeni, tata i mama sa fajzeroma, žena sa modernom, punica sa astra zenecom, svi po dvije doze, i ja bum čim prije to bolje, čekam da me doktor zove.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega kupljeni,osobno san otrovan i nitko me nemoze razuvjeriti,evo citam clanak SLO vlada(Jansa)bio pitan od svj. banke koliko ce trebati cjepiva i testova i to pitan 2018g.Vec sam napomenuo o inf. na netu,tj.vjerujem da je trecina vijesti istina,trecina debela laz a trecina poluistine.
Imate na ovoj adresi pa citajte koga zanima:
https://www .bitchute.com/video/wIKsYBkgmXAb

ps.objavio bi sam al neznam niti se toga sramim
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
ja se lagano odlučujem za treću opciju...
to su oni koji ne vjeruju nikom... 🤭
ako me tko pita jesam li cijepljen, a on je...e onda sam i ja...;)
ako razgovaram s necijepljenim...o onda nisam ni ja!
ako me pitaju jesam li imao koronu, velim da valjda jesam...
a opet s druge strane ako oni nisu imali, e nisam ni ja, čak imam i test kao dokaz!
lagano sam već umoran od svega, gledam ljude okolo, nema maski (il služe kao slinček pod bradom)...
nekak si mislim, ako treba krepat, krepat ću...ako treba živit, živit ću...
i da citiram kolegu @hotela (ne doslovno...😜)
....more se pjeni...i smrdi...u njemu milja turista prdi...
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ja i žena smo prebolili početkom 5 mj.i rekla je doktorica da negdje u osmom napravimo onaj test za antitijela i da ako je koncentracija mala,da se možemo cijepiti. I ako ona veli da se moremo cijepiti posle toga,cijepil se budem. Moji i ženini su svi cijepljeni i nikome nije niš,na poslu 80 % ljudi cijepljenih isto nikome niš i hrpa njih kaj ih poznam nikome nije niš. Tak da more jedan Hotela pripovedati bajke po svojoj temi al da hrani nas sa takvim glupostima je uzaludno skroz.
Sad i da nisam za cijepljenje bi se cijepil baš za inat njemu jer tolko navija za to da se što manje ljudi cijepi🤣🤣
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh