• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Mene se cini da je netko dobro placeni da siri lose vibracije,nazalost nije svijestan svoje kazne. 👨‍🌾
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Gde vidis,sedis po bolnicama? Desava se ekonomski rat I Velika kriza,cene otisle u nebo,inflacija 10% dnevno i polako krece nestasica svega,bice skupa hrana ali je zato nece biti
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma sve to stoji, ali ljudi su neodgovorni, pa zar nam treba da su nam ulice pune bolesnih i umrlih? Meni nije jasno da to niko ne shvaća ozbiljno. Većini je korana zajebancija. A da se ne desi to što ti pišeš ljudi se moraju probudit iz sna i cijepiti, jer inače nikad nećemo biti na starom.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Ma sve to stoji, ali ljudi su neodgovorni, pa zar nam treba da su nam ulice pune bolesnih i umrlih? Meni nije jasno da to niko ne shvaća ozbiljno. Većini je korana zajebancija. A da se ne desi to što ti pišeš ljudi se moraju probudit iz sna i cijepiti, jer inače nikad nećemo biti na starom.
Pa upravo im taj ekonomski rat služi kao prisila na cijepljenje,a samo cijepljenje ko zna za što drugo,raja ionako istinu sazna kad je sve gotovo,ili čak niti tada.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,880
Ma sve to stoji, ali ljudi su neodgovorni, pa zar nam treba da su nam ulice pune bolesnih i umrlih? Meni nije jasno da to niko ne shvaća ozbiljno. Većini je korana zajebancija. A da se ne desi to što ti pišeš ljudi se moraju probudit iz sna i cijepiti, jer inače nikad nećemo biti na starom.
Krivo gledaš na to!
Političari i uhljebi gledaju da im iz svake prilike/neprilike "sune šuška" u džep!
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Ma sve to stoji, ali ljudi su neodgovorni, pa zar nam treba da su nam ulice pune bolesnih i umrlih? Meni nije jasno da to niko ne shvaća ozbiljno. Većini je korana zajebancija. A da se ne desi to što ti pišeš ljudi se moraju probudit iz sna i cijepiti, jer inače nikad nećemo biti na starom.
A sto bi to radili kad sve vise umiru vakcinisani,a ti dali si se vakcinisao
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Jel znas sta drugo osim copy/paste? A beros moze srat kolko oce i sta oce. Treba prvo utvrditi razliku od umrlih sa koronom i umrli od korone. I po mogucnosti da to utvrdi neko neovisno tijelo. Zahvaljujuci koroni i stozerima i drugim profiterima nagodnu ce vise ljudi umrt od gladi neg od bilo koje bolesti.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Ma pricam ti opcenito u svjetu. Cjene hrane ce divljat,energija divlja. Kopat ce po kantama za smece sam tak. Zena mi radi u jednom trg lancu. Svaki dan pomalo dizu cjene za 3-4-5 lipa. Al svaki dan istom proizvodu. Vidi cjene goriva i gnojiva. Posto ce bit cijena zita? Ak bude uopce ko sijo. Ima da kila kruva bude 17.99 min
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
E baš zato me čisto zaboli sa taj mali postotak ljudi koje umru jer treba gledat širu sliku bitniji su ovi koji ostaju, ja ne znam od kad to svijet ima empatiju za šačicu palih,svi bacate neke brojke umrlih a ne znate se okrenut oko sebe da se ne izgubite, di su brojke ukupno umrlih u hrv od svega ostaloga, neka umiru umrli bi i ovako i onako samo zbog ovih mjera se sve ujebalo tražili su izgovor da to naprave i uspijelo im je, čim si rođen znači da moraš i umrijet gotova priča samo ljudima je smrt tabu tema i to najčešće velikim vjernicima...zbog tih 1% koje ce mozda umrijet u našoj državi ostalih 99% ispašta ove brojke danas su iste ko da nema nikakvih mjera jer se više nitko živ ne pridržava istih a maske dokazano ne služe ničemu pametni i to znaju..tako da nema potrebe za brigom oko umrlih onome ko se želi cuvat jer se boji korone nek se zaključa u kucuni ne izlazi van a mi koji smo spremni riskirat neka nam se omogući to...a zbilja smo glup narod i to još od 90tih čim je hdz došo na vlast a ovo sa koronom je samo.potvrdilo da je veći postotak idijota u državi od postotka ljudi koji će stradat od morone
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
čim si rođen znači da moraš i umrijet gotova priča samo ljudima je smrt tabu tema i to najčešće velikim vjernicima.
Od kada ja to ponavljam,ali nitko da čuje. I ta priča da sam ja nekog ili da je mene netko ubio ako je prenio covid 19,to je fraza za širenje histerije, lažne empatije, zašto se organizacije ne ujedine oko pitanja gladi u svijetu,pa naravno jer njihove debele Briselske , Washingtoonske i ostale guzice ne osjete glad ,neimaštinu potrebitost.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh