• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,749
Društvo i dalje je to "trla baba lan", pljuc, pljuc, pljuc, niti jednu mjeru nitko nije napisao, ovdje se samo "šrota kao u čekičaru".
OK, ne žele se mjere stožera i Vlade jer nisu dobre, što bi po kriterijima ovog foruma bilo ispravno, hebemu i svemu zar je teško napisati nekoliko izjavnih rečenica?
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Ukinuti ovu temu jer to nema veze s poljoprivredom,a što se korone tiče,svako nek radi po svom. Mada to nekom nije uopće u interesu.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Društvo i dalje je to "trla baba lan", pljuc, pljuc, pljuc, niti jednu mjeru nitko nije napisao, ovdje se samo "šrota kao u čekičaru".
OK, ne žele se mjere stožera i Vlade jer nisu dobre, što bi po kriterijima ovog foruma bilo ispravno, hebemu i svemu zar je teško napisati nekoliko izjavnih rečenica?
Svesti na oblik sezonske gripe. Bez neke velike pompe. Isto kak dojde cjepljenje za gripu tak i to obavit ko hoce. Vjerojatno se i hoce kad se u EU potrose te 4 doze po covjeku. Moja pokojna baba je 2008 godine umrla od prehlade u 87 godini zivota. Et tak umiru i od korone. Stari,bolesni.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Bilo bi ispravno vratit sve u normalu kao šta je bilo 2010 godine kao šta je bilo 2018 godine, nastavit život bez daljenjeg uništavanja ekonomije, ko se želi pikat nek se pika ko se ne želi pikat ne mora normalno žive i rade bez uzdizanja pikanih kao nadvrste, ko se želi čuvat (matora piskarala) neka budu doma jer takvi i nisu za po svijetu da ih slucajno normalni ne ugroze i gotovo...ko umre umre smrt je normalna stvari i svih ceka ko se rodi mora i umrijet, a doslo neko vrijeme da bi se svaki k... htjelo spasit ko da ce za sijeme ostat...smrtonst u promilima jbt radi max 5% stanovnika koji bi umrli ostalih 95% ce bit bez posla bez para i u konacnici jebes takav zivot kad prezivljavas a ne zivis.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,896
Nakon ovoga što Stožer trkelja, već godinu dana, nisam siguran "da l se cijepiti ili ne.......... pitanje je sad"!
Toliko su gluposti namljeli da smo jednostavno ludi od njihovog umovanja - kako im vjerovati!
Da nema njih slušali bi "beli svet" i možda bi više bilo cijepljenih.
I sad tjeraju neke zakone, a to mi pak smrdi!

I još nešto! Jučer u sisačko - moslavačkoj oko 200, a danas samo 5! Kako je to moguće?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
A kako da im se vjeruje kad imaju dvostruka mjerila,mjere koje su donjeli o okupljanju i sportskim događanjima ne vrijede za utakmicu na Poljudu gdje bude natiskano 35000 ljudi ili za pozitivne ministre koji šeću gradom. Sad ti budi pametan.Cijepljeni ne moraju u samoizolaciju ako su kontakti zaraženog,što je po meni apsurd,ti si i dalje moguć prenosioc virusa. Više vjerujem necijepljenom koji se redovito testira i pazi nego cijepljenom,barem znam da je zdrav.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Pametni kuže da nije do bolesti nego je nešto u pozadini svega ovoga, ne negiraju je ali sigirno sva ova pompa nije zbog bolesti jer nitko nikad nije brinuo zbog toga jer ljudi umiru, jer da brinu nebi lijekovi za prave bolesti bili tako skupi i većini nedostižni
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
evo jedna konkretna mjera...
na ulazu u svaku instituciju treba postaviti plakat, ploču, nešto metar puta metar veličine...
e sad što sam smislio...taj metar puta metar mora biti kovid test...koji radi na način da pljuneš na njega s pol metra i on odmah poprimi boju...crveno, imaš kovid,
plavo, nemaš kovid, al si u adezeu...
zeleno, nemoš znat jel to hraćak il neš drugo...e te zelene testirati posebno standard metodama...
...svakih sat vremena redari obrišu ploču...
jel konkretno?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ja nemogu vjerovati kaj se tu piše? Pa ljudi moji di vi živite? Da je neko vaš bliži završio u bolnici na kisiku ili nedaj Bože umro baš me zanima jel bi tak razmišljali.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Onda ajd. Nevredi ti to vise ak je proslo vise od 6 mj mislim. Staj sigurno sigurno je.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh