• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,706
@Kupljenec Neki dan mi priča kolega, za jednu žensku koja je imala koronu prije 2-3mjeseca da je još na bolovanju i da se prošeče stotinjak metara i onda krevet jer više nemože. Ima oko 30g.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Katastrofa, pa kaje to došlo, i kaj bude stim ko to zna, opasna bolest i to jako, ja više neznam kaj da delam da ozdravim. Opće nisu bitne godine kak zgleda, i mlade i stare lupa jako. Kaje najgore kad sam bil u izolaciji niš mi nije bilo, nek nakon sve me prijalo. Niš nemrem.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Da ti ni kaj drugo, a ovi sve trpaju pod koronu?
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Još i ovo (moram reći) izdrkavanje s cjepivima!
Pa sto mu bogi! EU potpiše ugovor s Pfizerom u kojem proizvođač nije odgovoran za ništ. Jaooo braćo! To je ko da dobiš garanciju na neki aparat, ali kaj god da ti rikne, sam si kriv.
A te pizdarije sve mi plaćamo. Samo budale misle da to tzv. država plaća. Sve to z našeg džepa ide!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Najte se cijepiti.
Ovo je totalna nepoznanica s nuspojavama koje još nisu ni poznate.

Jedan crni:
Razgovaraju dva štakora:
- Se buš cepil protiv korone?
- Nebum. Još nisu to ni na ljudima ispitali
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
pa direktora...dokazano i provjereno na području mog zadobarskog vinogorja...nitko nije dobil koronu (čak i ako su ukućani imali) ako je redovit konzumiral to vino...
sad, još nismo utvrdili koliko pomaže u tvom slučaju, ali preventiva je dokazano jača od i od najboljih rna cjepiva...
mogu ti poslat dozu za tjedan dana (7 litri) pa da javiš rezultate oporavka...ti bi nam došal nešto kao pokusni štakor...
znaš, teško mi je to ovdje probati, kad nitko od dokazanih potrošača nije obolio... 🤭
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
E kad bi znal da bi mi pomoglo bi ga maznul, ima ga sused, samo njega i dela, al kod mene je već ovo jako dugo, sve dugo traje, tak da polako ne vjerujen tim narodnim ljekovima, ni medu ni čaju ni limunu, pa da je djelotvorno već bi mi pomoglo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,985
Isto tak da si bil za papke otegnuti več bi ih otegnul.
Vidiš da je korona laž, cjepiti se ne, masku nositi ne iz inata.... bolje je tak živeti kak ti živiš.

Ne brigaj, sve bu to dobro. Oporavil se buš ti i dugo još svog raketlina peljal i za njim novi prikolicu vlekel na novoj kuki, a u prikolici bude kalač i metar drva.
Samo se odmaraj (y)
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
dovoljno je znati da je to zakonom zabranjeno (dobro, ne baš kao uzgoj duhana ili marihuane) i odmah je jasno da je ljekovito.
osim preventive na korona virusu, ruši šećer u krvi, pojačava optok krvi (kad preteraš srce čak počne lupat nekontrolirano), ima utjecaj na mušku potenciju i žensku pamet....
kaj ćeš više?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Pa nije zabranjeno za vlastite potebe kaj ne? Pa više od pol Zagorja ga ima još, i više od pol. Svi vele da je kuhano zakon, al odma moraš spat iti.

Muha mene ubija kaj to tak dugo traje, niš nemrem, ali niš.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh