• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kupljenec,
čuvaj se kak najbolje znaš. Pozabi svaki posel. Ako možeš jesti, jadi puno, a ako nemaš apetita, moraš se prisiliti i makar na silu, dovoljno pojesti. Ne zapostavljaj narodne lijekove, sigurno ne škode. Pij puno čaja i dobro se preznoji. Nisam siguran koliko ti bu to pomoglo i sigurno ti, nažalost, nebu jako brzo pomoglo. Tu spominjani direktor je sigurno lijek, ak se koristi u količini primjerenoj lijeku. Dva deci dnevno sigurno ne djeluje onak kak neki tu opisuju, a možda more pomoći.
Najvažnije je da ne kloneš duhom, a sve kaj sad nemreš buš imal priliku nadoknaditi kad ozdraviš. Želim ti da bu to čim prije.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Bogami Kupljenec,, ti si u goroj situaciji negoli onaj Navaljni,,,,
Daj reci kome si se zamjerio,,, Zokiju il Plenkju,,,
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Fala ti, ma nebum klonul jedem dost, mada nenam ni okusa ni mirisa, al jedem, nemrem bit gladan. I čaja i meda i limuna šibam ko na traki, al kak velim niš mi ne pomaže i niš nemrem delat, apsolutno niš nemrem, dobro je dok mogu još i tu mlatit praznu slamu.Neznam do kad bu to trajalo ali polako bum već poludel tak da niš ne delam.
Ma nisam se nikome zamjerio, nego me pošteno satralo, baš jako.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Ejjj sad mi rekoše,,, da za vrijeme ovih Kovid simptoma nema SEKSA ni pod razno,,,
to haman i virus uzbudi pa se i on množi,,,pas mu mater,,,:eek::hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,997
Dva deci dnevno sigurno ne djeluje onak kak neki tu opisuju, a možda more pomoći.
Ako ciljaš na mene ja se s tobom slazem. Dva deci čistog dnevno more biti samo lijek, ali više od toga i zdravog čoveka zrusi.
 

TihoST1

Dobro znana faca
Tu od
1 Sij 2021
Poruka
130
Kako 5-6 tjedana nemaš okus i miris,nitko koga poznajem takvo što ne govori,već kažu par dana i sve se vraća u normalu. ??????
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega Kupljenec i sam znas da virus(latinski) znaci otrovna izlucevina(nije zivo),iako neki tvrde da je ziv :unsure: .Truju nas preko zraka,vode,lijekova,nosenjem maski,strahom,nebi se cudio ni preko testova,no mnogi ljudi u to nevjeruju te imamo ovakvo stanje.Da mogu,podijelio bih tvoju bolest da ti bude lakse,nazalost mogu ti samo poruciti ne kloni duhom.

ps.tek nakon testiranja sam imal problem s probavom,zena takodjer nakon testiranja opet temperatura,meni je to sumnjivo,razmisli
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
A kaj više razmišljam sve mi gore, al me muči kaj mi nalazi dobri a ja takav kakav jesam, niš nemrem, i ja u životu nisam litar vina spil. Sad da bilo kaj popijem se bum našvasal odma.
 

TihoST1

Dobro znana faca
Tu od
1 Sij 2021
Poruka
130
Kolega Kupljenec i sam znas da virus(latinski) znaci otrovna izlucevina(nije zivo),iako neki tvrde da je ziv :unsure: .Truju nas preko zraka,vode,lijekova,nosenjem maski,strahom,nebi se cudio ni preko testova,no mnogi ljudi u to nevjeruju te imamo ovakvo stanje.Da mogu,podijelio bih tvoju bolest da ti bude lakse,nazalost mogu ti samo poruciti ne kloni duhom.

ps.tek nakon testiranja sam imal problem s probavom,zena takodjer nakon testiranja opet temperatura,meni je to sumnjivo,razmisli
Potpisujem. (y)
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Hvala bogu,nekoji forumasi su poceli kriticki razmisljati,mada je najbitnije razmisljati.Upravo citam na jutubu(njemacki jezik) PRCtest-jedan trojanski konj?
Sam izumitelj testa Kary Mullis tvrdi-s prc testom ako zelite mozete u svakome svasta dokazati,pametnome dosta.
Najnovija vijest ako je istinita,novi testovi iz pljuvacke su relevantniji i jednostavniji.

htpps..//arhive.is/ASEDS mozete provjeriti
 
Posljednje uređivanje:

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
nema pomoći od dva deci direktora na dan...ovi kaj nikad koronu nisu dobili, a svi ukućani oko njih zaraženi imaju stalno preko 2 promila u krvi...dan-noć, non stop... 🤪
e sad ja si nemorem takav "luksuz" dopustit, pa izvršim povremenu detoksikaciju organizma...
znači, tjedan, možda neki put i dva niš, ni kapi, a onda braco moj, uuuuuu...kad se poklopi dan, samo pogon na sve četiri pomaže...
overload...da sve pokrepa ako se nakeljilo na mene...🤭
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,140
Kupljenec, autosugestija jako pomaze covjeku.
Utuvi sam sebi u glavu da si zdrav i naredi tijelu da se oporavi i budes videl da bude sve dobro.

Evo, i mi doma sad pred par dana fasovali koronu od nekud.
Znaci svi skoro odjednom, majka, sestra, baka i ja.
Prvo malo imali temperaturu, onda ostali bez okusa i mirisa i sad nam svima jako curi nos.
Izolacija nam traje do 5.2.
Jbg, ja bas nisam u to do sad vjeroval, ali nikad u zivotu nisam bil bez okusa i mirisa, znaci da ipak nekaj postoji.

Ali zivotinje ne pitaju za nasu bolest, tak da svaki dan idemo u stalu i ja radim po dvoristu stalno nekaj.
Jedino sam skuzil da se dosta brzo umorim, a i do jela mi bas nije stalo, pa jedem na silu.

A najteze mi pada kaj ne mogu raditi s cisternom, a posla ima.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Uff kolko imaš temperaturu? Samo nemoj puno hoditi ak ne moraš, jednostavno tomse mora odležat i mirovat da si nebuš upalu pluć navlekel još. Ak se brzo umoraš pazi na pluća, to vele konse brzo umara da pluća stradaju.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,656
Još i ovo (moram reći) izdrkavanje s cjepivima!
Pa sto mu bogi! EU potpiše ugovor s Pfizerom u kojem proizvođač nije odgovoran za ništ. Jaooo braćo! To je ko da dobiš garanciju na neki aparat, ali kaj god da ti rikne, sam si kriv.
A te pizdarije sve mi plaćamo. Samo budale misle da to tzv. država plaća. Sve to z našeg džepa ide!
mms1097270763.jpg
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,140
Uff kolko imaš temperaturu? Samo nemoj puno hoditi ak ne moraš, jednostavno tomse mora odležat i mirovat da si nebuš upalu pluć navlekel još. Ak se brzo umoraš pazi na pluća, to vele konse brzo umara da pluća stradaju.
Nemam povisenu temperaturu.
Stoku moram nahraniti i pocistiti im, svaki dan dva puta.
Ja mislim da je ipak bolje malo po vani biti nego stalno lezati.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh