• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Pa gledano sve to skupa oko Corone, pa iz Mjeseca se vidi, da je za razvoj, sigurnost, efikasnost cjepiva prošlo premalooooo vremena......
Pa sad se utvrđuje da i dvaput cjepljeni i dalje prenose i zarazni su Covidom..........
A ovo o markerima.........
A tek o slijedećem što slijedi........
Nažalost, istinu i golu činjenicu raja sazna na kraju, raja zadnja sazna.......kad je već sve gotovo......
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Tko preživi bude opovrgnul ili potvrdil kaj ovdje dolje piše
 

Prilozi

  • 0d5f8c.pdf
    509.1 KB · Pregleda: 23

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Da nebude tak kak piše u toj tabeli?
Npr. SAD sa 330 na 100 mil. Njemačka sa 81 na 28 mil. itd. Evo ja sam spreman uložiti ozbiljne novce da nebude ni blizu toga…
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Nevažno...no sam je plan ko plan bolesna ideja.
Ali ako bude i kakav pad broja, plan je uspel.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Klosar neki garant sa 100 bolescura
Vele stari ljudi o mrtvima sve najljepše, a ono kaj nije valjalo bolje jezik pregristi....

Da te pitam, da je to netko tvoj bližnji i da stoput nije valjal, bi li tebe uvrijedilo tam neko napiše za tvog da je to kaj si ti napisal?
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,581
Aj ti men rec ko normalan more bjezat prek balkona iz bolnice? Jedino sa psihijatrije...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
To je več drugi dio priče, trebalo bi u povjest pogledati ako je taj čovjek bil psihički bolestan zašto je do toga došlo....

Ali nije zaslužil da ga neko naziva pogrdnim imenom prije, a ni nakon njegove smrti.

Nisi odgovoril na moje pitanje, kak bi ti reagiral da je ti netko tvoj?
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,581
Os iskreno? Cisto bi me zabolilo...kom nema pomoci,nema pomoci.
Kazes ne zasluju mrtvi to to i to...mislis li to i za recimo ovog ljepotana?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh