• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Nije mene briga za moje dupence. Taj lik sta zbriso,isto ti je kao das sa 3 promila sjeo u auto i oso bogu na ispovjed? I sta sad? Zalit ga? Malo morgen.
Evo susjed moj 69 godiste pokopan u pon. Oso.zast? Zato sta je bio konj. Prije 12 dana imo temp,oso na testiranje kaze mu doktor da prenoci u bolnici na kisiku posto su mu pluca li la. On naravno ne. Potpise da ide na svoju odgovornost vanka,kao kuci na ljecenje. I fino frajer kljuko se sa aspirinima,maxovima i svim mogucim kemijama i usput udaro si deku u radioni takav. A ono malo sunce,malo kisa,malo vjetar. Kad li on fino sam se srusi i na bolnicu. A ono dobio obostranu upalu pluca,i srcane ovojnice. I fino ode srceko. Eto sad ti men rec jel to normalno i jel to treba sazaljevat. Naravno da ne.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Ne smis tu istinu rec, nista sta drustvo laznih moralista ne priznaje inace si izlozen javnom lincu...svijet pun empatije i brige za drugoga a brat brata kajla da se ne zna...
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585

Za one koji neznaju francuski,francuzi odustaju od covid potvrda u zdravstvu.
Neznam kako to hina nije vec prenjela..ili ups znamooo zasto nije..
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,220
svijet pun empatije i brige za drugoga a brat brata kajla da se ne zna...
E u ovom te nemože nitko demantirati, možda se varam ali to je ovdje gdje imamo malo to mora još izraženije, a opet niti jedna sredina nije imuna na to, valjda još nisu izmislili cijepivo za taj virus, tu se ne traži potvrda.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
E moj kupljeni,davno smo te procitali.A ovo kak razmislja kolega swizach,svaka cast kolega ti takodjer hrabro i smjelo iznosis svoju volju i stav.
Dobro je da nas ima takvih sto ne drzimo figu u dzepu i nismo laznomoralni vec govorimo u lice,to je zalog da globalisti nece pobijediti. 🤝
Nazalost napravice jos dosta sranja,evo u AT od 1.11 obavezno testiranje na radnom mjestu a ja i danas brez maske u Apoteci ,Billi,nasoj gostioni i pjevam...more se pjeni jeebe se meni.
Sve vlade su korumpirane i kupljene shvatite to,moraju slijediti plan te to i cine,korak po korak,no zavisi o nama i ovcama dokle ce nas gaziti.👨‍🌾
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
730
Citirat ću komentar s jednog portala...

Tko god donese odluku o obaveznom cijepljenju protiv Covid-19, kazneno je odgovoran za sve smrti koje se dogode zbog cjepiva nakon toga, jer je već previše podataka iscurilo u javnost koja dokazuju da su to ubojstva s predumišljajem (statistika VAERS-a, npr.), pogotovo kod populacije mlađe od 60 godina – 93% umrlih od Covid-19 su ljudi stariji od 60 godina.

S druge strane nikako se ne može reći da je riječ o zaraznoj bolesti sa smrtnošću tipa kuge ili kolere da nam vlastodršci govore sa ekrana da je korist od cijepljenja veća od štete.

Službeno je umrlih od/sa Covid-19 u čitavom svijetu umrlo 4,92 milijuna u ovih 20 mjeseci, dok je od drugih bolesti u istom razdoblju umrlo 80 milijuna ljudi. 16 puta više!

Na 8 milijardi stanovnika na planeti, u 20 mjeseci umrlo je 0,06% svjetske populacije od/sa Covid-19, a od drugih bolesti 1% populacije.

U Europskoj Uniji je do sada utrošeno milijardu doza Covid-19 cjepiva na 442 milijuna stanovnika:


Broj PCR pozitivnih još je i veći nego u ovo doba prošle godine kada je broj cijepljenih bio – nula!

Smrtnost po glavi stanovnika od/sa Covid-19 u Europskoj uniji je 20 puta veća (!) nego u Africi koja se cijepila 30 puta manje (!).

Mislim da je postalo apsolutno jasno da nije problem Covid, već psihopate koje svim silama žele ubrizgati Covid cjepivo u nas, kontrolirati nas preko Covid potvrda i uništiti svjetsko gospodarstvo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
Obično kod takvih citata navodimo izvor ;)

Zadnja rečenica = Veliki reset
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Koronasi kada cete progledati!Evo upravo gledao vijesti kod nase slovenske brace na POP TV,otpustena mikrobiologinja Metka Paragi koja je radila zakonito i posteno i u 30g. rada brez mrlje na obrazu uzvraca udarac,istinom.
Iznosi istine o testovima za kljovid,koji nisu ispunjavali potrebne zahtjeve pa cak niti navedene specifikacije proizvodjaca na sto je ona upozoravala.🤫
Pametna zena je sve dokumentirala te hrabro iznosi istinu,kakvi su testovi kod nas ,pitam se pitam,jesu li mozda zagadjeni,kontaminirani nekim cudnim sastojcima,zasto je Japan vratio 1.6 mil. cjepiva jednog proizvodjaca nakon sto je provjerio sastav tog istog.
Crveni oktobar ce mnogo toga otkriti,dali se kakve muljaze nasih politicara otkrivaju pri nama,sta pisu novine,razmislite ,dali su ovi ljudi kojima vjerujete culi za postenje. :unsure:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
BUDJENJE,dolaze istine i zahvali dragom Bogu i ludom Hoteli kajnisi cijepljen,jer ce nas sada trebati oni prestraseni i pogubljeni.Pogledaj na zid FB-a Davor Cupar gdje producent i novinar Del Matthew Bigtree govori o tome,no ja svejedno tvrdim da kljovida nema i pjevam...more se pjeni jeebe se meni. 👨‍🌾
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh