• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kosilica za traktor sa bočnim diskom

luma1908

Član
Tu od
27 Lip 2010
Poruka
292
Imam traktor IMT 533 i zanima me da li može, ima li dosta snage za zavrti rotacionu kosilicu sa 3+1 nožem ukupne širine 215 cm kao na slici.



Uploaded with ImageShack.us
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Imam traktor IMT 533 i zanima me da li može, ima li dosta snage za zavrti rotacionu kosilicu sa 3+1 nožem ukupne širine 215 cm kao na slici.



Uploaded with ImageShack.us

čekaj koje je marke ta kosa?ja imam sipovu sa tri diska i torpedom 75 je bilo muke da je vrti..nekkužim zašt mu je tak teško..tak smo odustali od nje..sad kosom sa prednjom.:D
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Pisali su ljudi da je za 533-539 i rotokosa od 165 cm previše, tako da nisam siguran, veliki je to zahvat.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma to je više onda ko malčer...tera 533 i 539 bubnjastu od 165 sasvim solidno, veči je problem transport.

Ovo kaj sam videl na videu tera neki mali traktorčić...tak da mislim da bi to fergić trebal terati, uostalom nebudeš kosil travu metar visoku.
 

luma1908

Član
Tu od
27 Lip 2010
Poruka
292
transport nije problem jer ne izlazi iz voćnjaka na cestu, sve je u krugu gospodarstva
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
ma nije to rotoksa nego malčer i ako to tjera taj mali traktor koji je sigurno iste snage onda može i 533.:rolleyess:
 

Najnoviji postovi

Na vrh