• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Košnice za pčele AŽ 12 grom

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Zdenko1981

Član
Tu od
9 Sij 2008
Poruka
89
Prodajem nove nekorištene košnice za pčele AŽ 12 okvirne grom kompletne sa okvirima.
Cijena 750,00kn/kom sa okvirima ili 650,00kn/kom bez okvira.
Kontakt na mob. 091-5431-831 ili na mail zdenko1981@yahoo.com

2-1.jpg

3-1.jpg

5-1.jpg

6.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
jedno čisto tehničko pitanje
Za početnika,koji oblik košnice preporučas s obzirom na jednostavnost,cijenu,proizvodnju za sebe/čisti hoby?
 
B

Bobo

Guest
Odgovorit cu ti ja posto mi je brat pcelar...

LR kosnice su ZAKON, za AZ je LR i tata i mama...
 

Zdenko1981

Član
Tu od
9 Sij 2008
Poruka
89
Odgovorit cu ti ja posto mi je brat pcelar...

LR kosnice su ZAKON, za AZ je LR i tata i mama...

Kako kome, po meni je puno lakše raditi sa AŽ 12 Grom nego sa bilo kojom nastavljačom. U mom kraju pravi pčelari imaju od 100 do 500 AŽ košnica i vjeruj mi ni jedan niti ne pomišlja na nastavljače.

Što se tiće hoby proizvodnje, svatko bi trebao prvo otići kod nekog pčelara i malo raditi sa njim kroz cijelu godinu, tako da nauči osnove rada sa pčelama i onda se odlučiti za tip košnice.
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Moj otac je prije rata imao pčele i sad ga ponovo lovi želja za tim pa spominje razne tipove košnica ali imam dojam da je ta tehnika stara 20+ godina pa da mu predlozim nesto modernije
Što se tiče iskustva ja ga nemam ali imam od koga naučit,svakako svaki prijedlog i razmišljanje su dobrodosli
 

Zdenko1981

Član
Tu od
9 Sij 2008
Poruka
89
Moj otac je prije rata imao pčele i sad ga ponovo lovi želja za tim pa spominje razne tipove košnica ali imam dojam da je ta tehnika stara 20+ godina pa da mu predlozim nesto modernije
Što se tiče iskustva ja ga nemam ali imam od koga naučit,svakako svaki prijedlog i razmišljanje su dobrodosli

Sa AŽ je lakše raditi, je da je u startu skuplja od LR ali isplati se. Moj stari je prije tri mjeseca operirao bruh, na pčelinjaku sa LR-om nema što raditi jer nesmije ništa dizati i saginjati se, dok AŽ košnice bez problema može obići, napraviti kontrolu i prihraniti ih.


Evo ostale mi još dvije AŽ 12 grom košnice, pofarbane i spremne za uporabu. Došao kupac za sve ali za ove dvije nije bilo mjesta u stacionaru.

 

Zdenko1981

Član
Tu od
9 Sij 2008
Poruka
89
Ove košnice sa gornjih slika su prodane, a trenutno u ponudi imam AŽ 12 grom sa pčelama, matica je mlada ovogodišnja, cijena kompleta je 2.000,00kn, mob. 091-5431-831





 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh