• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kosnja sa Tomom?

Drug Mile

Član
Tu od
24 Stu 2010
Poruka
99
Hvala, čak mi je i žena to rekla kad sam ga kući dotjerao što me iznenadilo jer je ranije rekla "e još nam samo to treba"
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Drug Mile

Član
Tu od
24 Stu 2010
Poruka
99
Da: ralicu, plug, frezu, kosu (malčer), vinč, prikolicu (za auto), drobilicu granja, i naravno zaštitni luk.

Znam da je mnogo stvari i da koštaju pa bih volio čim više naći polovno ili sam napraviti.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Stvarno je šteta da nisi uzeo 30ks jer onda biš mogo stavit pravi malčer na njega sa batovima pa ti nebi trebala drobilica a i nezz sta ce ti getriba rec na to...ja sam za moga gledo kupit one čipere al se nekako ne usudim to pogonit...al srecom većina priključaka je original tv pa su jeftini...za 20tkn imaš sve i jos ti ostane
 

askaj

Član
Tu od
12 Velj 2011
Poruka
54
Da: ralicu, plug, frezu, kosu (malčer), vinč, prikolicu (za auto), drobilicu granja, i naravno zaštitni luk.

Znam da je mnogo stvari i da koštaju pa bih volio čim više naći polovno ili sam napraviti.

Drug MIle imam za prodat ralicu , plug, frezu , kosu na greben ako te interesuje i zaštitni luk
Nalazim se u Sloveniji okolica Novo mesto

POZZ
 

Drug Mile

Član
Tu od
24 Stu 2010
Poruka
99
Zanima me, molim napiši mi detalje na pp.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Drug Mile

Član
Tu od
24 Stu 2010
Poruka
99
Sve me interesira na primjer slike bi bilo dobro vidit pa onda jel paše to na mog tomu ili treba nešto prerađivati a naravno i cijena me zanima da ne bi ja došao u Novo Mesto pa onda kažem da mi je to preskupo i sl. Za ralicu me zanima jel se montira naprijed ili nazad, da li trebam prerađivati nešto na hidraulici itd.

A zanima me i približna težina svih tih priključaka ako se dogovorimo da znam jel moram doći sa auto prikolicom ili kamionom :) Uglavnom zanimaju me ralica, plug i freza, a kosa na greben mi nije baš zgodna za voćnjak radije bih roto kosu širine iste kao traktor (1m) tako da ne moram brinuti da slučajno ne napravim kakvu štetu na voćkama.

Ja mislim da je bolje o tim stvarima da se dogovorimo na privatno ali ako hoćeš stavi sve što nudiš na forum pa ako ne kupim ja možda će netko drugi.
 

askaj

Član
Tu od
12 Velj 2011
Poruka
54
Mile imaš privatnu poruku
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

breganabronx

Član
Tu od
15 Stu 2016
Poruka
124
Pogledao sam video kako kosiš, lijepo. To mi znači treba. Jel se uz tu kosu dobija i kardan ili se to kupuje posebno? I ako nije problem da mi dojaviš cijenu koliko je bila, računam da bih to uzeo tek na proljeće pa da znam do tad spremiti novce.
Kardan kupujes posebno. Ukupno me je doslo 6500kn, od toga roto kosa cca 5500, a kardan 1000

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
 

Necotv418

Novi član
Tu od
16 Stu 2017
Poruka
4
Moja kosacica tv pe18
Slika od letos kosacica I traktor su rastavljeni radi se puna generalna traktora od sarafa do sarafa I motor skroz a kosacica ce se farbat I izmenut kaisevi I lezajevi
c9e5dbb1cd6fec38e26b2c0aa64126f9.jpg
6d5f403742bbaf747842e3f0ddea8cbf.jpg
834f620c20260444df972f2cb0141446.jpg


Poslato sa HUAWEI CUN-L21 uz pomoć Tapatoka
 

Najnoviji postovi

Na vrh