• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krastavac salatar

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Lip pozdrav drustvo moje...kako je kod vas protekla godina uzgoja krastavca..jeli i vas ko mene potopila esirihi coli
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Lip pozdrav drustvo moje...kako je kod vas protekla godina uzgoja krastavca..jeli i vas ko mene potopila esirihi coli

ma nije,do sada sam samo 74 000kn bacio na đubre,sitnica.
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
ma nije,do sada sam samo 74 000kn bacio na đubre,sitnica.
E, to je dobar kupac.
Da imam tri takva kupca, niš' više ne moram raditi.
Za tu lovu mož' birat i formulaciju i boju i naljepnicu i plavušu; osim iskrcaja, to moraš sam odraditi ili posuditi viličara!!!!!
LP
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ja pod plastenikom imam oko 12 000 sadnica tek su prije 10 dana digli cijenu na oko 4kn
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
ja pod plastenikom imam oko 12 000 sadnica tek su prije 10 dana digli cijenu na oko 4kn

a pa ti si megaloman,kud bi sa tolikom lovom da je godina kao prošla:)
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
E, to je dobar kupac.
Da imam tri takva kupca, niš' više ne moram raditi.
Za tu lovu mož' birat i formulaciju i boju i naljepnicu i plavušu; osim iskrcaja, to moraš sam odraditi ili posuditi viličara!!!!!
LP

e sve je nekako išlo,i breskve i paprika i bla bla,ali krastavac nikako,jedino kornišon treća i četvrta klasa,ljudi se boje salaltara pa kupovali to,kao taj je domaći. evo sad nekako krenulo ali još mjesec dana i čupam ih vanka,dali su svoje.
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
@dane001 moji idu van vjerojatno drugi tjedan odma oranje i sijanje blitve,,, sto ces ti sad u njega????
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
@dane001 moji idu van vjerojatno drugi tjedan odma oranje i sijanje blitve,,, sto ces ti sad u njega????

blitvu također,a možda stavim i pola salate. imaš li kakvih iskustava sa blitvom,ja planirao prošle godine ali nisam stigao pa ću sada probati a neznam šta me čeka?
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
da sadimo je vec par godina i imamo oko 4 otkosa mogu ti reci da je meni bolja puno od salate
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Sobzirom kakve su cijene loše mogu biti zadovoljan iako je ova godina u mojih 26 godina rada jedna od najloši što se tiče cijene proizvoda.
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
@Miladin svaka ti cast 5000m2 nije mala stvar pod plastenikom ja imam malo manje vražiji poso... koliko imas ljudi
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Nas četvoro iz kuće i i jedna žena iz komšiluka po potrebi.
 
Na vrh