• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krivo gorivo u motorku i trimer

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nebumo zamjerili gazdi kaje fulal temu, nije aktivan ko mi pa se ne snalazi baš na forumu, moramo mu pomoći kak znamo👍🤕🤠🙂🍺
Sve je dobro dok ne čita temu o poticijama, to da zajde čitat moral bi si 10 dana oči kapat za jednu stranicu kaj bi pročital tam svega. Oči bi mu zgorele, zato Bog sveti da je i tak mako aktivan. 🍺🤭
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
Čudno, natočio benzin( mješavina 40:1), malo kurblao i upalila, kosio jedno 20 minuta bez problema.
Ugasio i otišao malo odmorit i sad ju više nemrem zapalit.
Kurblam, primi pa se zgasi i tako u krug. Ruka mi otpala od kurblanja. :oops:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Svječica (ako se čisti )čisti se sa drit kefom..jer je važno očistiti naslage koje šmirglin ne može dosegnuti .Najbolje bi ti to pokazao u živo ..platio bi u gemištu.cc
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
A da probaš zamijeniti svijećicu novom , ova se je kontaminrala dizelom.💥
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
Ovo je potpuno drugi problem, trebala je nova tema 😔

Upropašten potencijal...
Fakat 🤣
Svječica (ako se čisti )čisti se sa drit kefom..jer je važno očistiti naslage koje šmirglin ne može dosegnuti .Najbolje bi ti to pokazao u živo ..platio bi u gemištu.cc
Gemišt bumo svakak spili jednom, al svječicu sam očistim, radil sam to nekad davno. :)
A da probaš zamijeniti svijećicu novom , ova se je kontaminrala dizelom.💥
Ne da mi se kupovat, trimer je radil ukupno možda 4-5 sati.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Nemoj trošiti na svječicu...kupi novi trimer ;)
Ovaj više ne bu prešel na eko testu :hahah:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
Sad kad je već probao dizel, napraviš mu mix sa 2,67% dizela umijesto dvotaktola. Ali taj omjer samo za probu, pa kad se malo navikne malo mu smanjiš omjer.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,734
@zaja kad te več svi malo zajebavaju, ajde da im se i ja pridružim. Nekada davno, prije ženidbe smo nas desetak i više mladih i nadobudnih vozili motorčeke (znaš ono, tri dana ga šarafiš, a jedan dan se voziš 🙃). Bilo je manje novaca i mogućnosti. Neki od mojih kolega su se vozili i na petrolej za strižnu kosilicu. Znači APN je palio na benzin pa prebacio na petrolej, kako, nemam više pojma ali, svi smo se vozili.
No to ne znači da ti sad moraš odmah u svoj trimer nasipati i petrolej, pa ako ti na guranje ne kresne, ti mene kod prvog slučajnog susreta kresneš štangom od trimera po glavi 🤗🤣🥂
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
Sad kad je već probao dizel, napraviš mu mix sa 2,67% dizela umijesto dvotaktola. Ali taj omjer samo za probu, pa kad se malo navikne malo mu smanjiš omjer.
Kaj to stvarno funkcionira ili zajebaješ? Može se umjesto dvotaktola stavit dizel?

kad te več svi malo zajebavaju, ajde da im se i ja pridružim. Nekada davno, prije ženidbe smo nas desetak i više mladih i nadobudnih vozili motorčeke (znaš ono, tri dana ga šarafiš, a jedan dan se voziš 🙃). Bilo je manje novaca i mogućnosti. Neki od mojih kolega su se vozili i na petrolej za strižnu kosilicu. Znači APN je palio na benzin pa prebacio na petrolej, kako, nemam više pojma ali, svi smo se vozili.
No to ne znači da ti sad moraš odmah u svoj trimer nasipati i petrolej, pa ako ti na guranje ne kresne, ti mene kod prvog slučajnog susreta kresneš štangom od trimera po glavi 🤗🤣🥂
Idem kupit petrolej :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Moral budeš nabaviti dupli rezervoar...
Ma, kolega @plus, kaj mu nisi odmah predložil pogon na plin?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
Možda decimale u postotku djeluju zbunjujuće!🙃
Ma NE, nikako ne to pokušavati!

Malo se zaj....m, kako je tema krenula...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Tema je krenula kao i svaka..zavrsila kao i svaka ..forumski pametnjakovići su si dali oduška..amen
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Čitajuči ove savjete ja sam došel do zaključka da je najbolje viksu prodati..... zbog male greskice kod tocenja ode para na šmirgl, drot kefu, svječicu, a možda je i u karteru zaostalo naslaga nafte....
 
Na vrh