• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

krizevci - takmicenje u spremanju sjenaze

  • Temu pokrenuo branko
  • Datum prvog posta
B

branko

Guest
evo par slika iz krizevaca gdje je danas bilo takmicenje u spremanju sjenaze u rolo bale. sudjelovalo je ukupno 24 ekipe iz sest zupanija. a usput moram pohvaliti i svog necaka koji je prvi put sudjelovao na takmicenju i zauzeo 10 mjesto. kad obradim sve slike ( ima ih 229) postat cu ih radi jedostavnosti na farmphoto pa cu ovjde ostaviti link, pa koga budel zanimalo vise neka tamo pogleda.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Naravno da hoču još slika.
Prošle godine sam bio ja, nije bilo mislim da nije bilo McHale balirke, kakvu balu je napravila ta balirka?
 
B

branko

Guest
neki tam domaci iz krizevaca, znam da je predsjednik udruge proizvodjaca mlijeka na njihovom podrucju, s viconovom presom.
 
B

branko

Guest
evo konacno sam uspio uploadati slike tj.one koje su mi si dopale (ukupno 124) na Obrisan neispravan link.
 

zecky

Član
Tu od
25 Tra 2007
Poruka
69
Ja sam bio prošle godine na tom natjecanju (kao promatrač) i bila je McHalle balirka i osvojila je 2 mjesto. Nisam zapamtio koja je osvojila prvo mjesto. Čovjek koji je bio drugi vrši usluge kolegi s kojim sam bio pa sam zato i zapamtio. Ove godine nažalost nisam bio u mogučnosti posjetiti natjecanje
 
A

agrarac

Guest
branko kaže:
neki tam domaci iz krizevaca, znam da je predsjednik udruge proizvodjaca mlijeka na njihovom podrucju, s viconovom presom.


i ja sam bio ove godine.prvo sam napisao ispit sa kolegima a onda malo prošetao među strojvima.jesi vidio onu žensku sa nh tm-om 155 sa kombiniranom feraboli balirkom?
onaj stari mf sa welgericom mi je bio najbolji,koliko je samo dima ostalo iza njega.
 
B

branko

Guest
ta zenska je bila iz zeline zajedno sa svojim starim, a ovog mf-a imas na farmphotou slike i to dvije slike dima i jedna traktora.
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Prijatelji vidimo li se na takmičenju spremanja sjenaže gdje se nadam nekom vodećem mjestu 28 5. 2009 na takmičenju i sajmu Novokomercovih strojeva.
Nadam se da ćete navijati za mene .
 
Na vrh