• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krmno bilje i travnjaštvo

  • Temu pokrenuo matija
  • Datum prvog posta

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas gledam u jednoj poljoapoteci,SUSU od sjemenarne Ljubljana 45kn za kg,pa dali su oni normalni:(envy)::(envy):
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
ajkula ljulj je odličan,moj još nije došao u tu visinu,možda bude za tjedan dana..ko za vraga sam sav posijao u niznijim područjima radi veće vlage tak da ga nisam mogao rano prihraniti..a dobro možda uspijemo posijati kuruzu prije siliranja:icon_kidra:
 

trava13579

Novi član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
6
fantastičan ljulj !

naš je daleko niži, nismo ga prihranili jer je bilo blato, ali pošto nemamo hrane, jučer smo pokosili jednu trećinu površina.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,118
Mi smo na jednome hektaru imali 20 bala
šogor na 1.5 rali 15 bala
a kolega na 4,5rali imao isto 15 bala,ali on je bio prisiljen kosit jer više nema sa čime hranit
 
Posljednje uređivanje:

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,449
Jedan video od mene, ovo je bila lucerna, sad je 6-ta godina i od polovice njive je nema baš dok je na jednoj polovici još dosta dobra, košeno je zbog toga što nemam još puno hrane(lucerne) a govore nekakvu kišu pa da si pripravim malo, a i prije će narasti nova..ovo će se sada prekretati i sušiti.. I ovo mi je jedna jako mala parcela pa reko šta bude..
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=lGOiyt6gYi4&feature=youtu.be[/YT]
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,118
Od šogora je,ali i mi radimo sa njime,ustvari ja radim sa njime. Lani je kupljen rabljeni i sa pdv-om je izašao 45 000kn,stroj je 2004god i imao je 2000 omotanih bala,tako je pisalo na kompijuteru.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas idem po travu u polje i gledam kao su pojedinci opet napravili zajeb,žurili su u sadnju kukuruza i sad im bude ljulj ostario,loše vrijeme ga je nagnulo na zemlju,kažu kišu,bude jako loša kvaliteta ,dobro što su večinom na brijegu pa se brže suši
 

Najnoviji postovi

Na vrh