• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Krumpir za saditi

pcmarec

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
84
OK, nema problema, bumo ostali u kontaktu pa se sve ljepo na vrijeme dogovorimo

Lijep pozdrav :(hi):
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Johabica, ja sam tu, eto i kod mene su oba krumpira u super stanju, sad su se već počeli pariti pogotovo belarosa jer je na brijegu i manje vlage....

Belarosa je bila bolja od roka a ja kupil obrnuto,,,, druge godine kupujem opet...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bok @mrga,nisam te primjetila ranije.Baš mi je drago što je sve ok.Pa naravno da je,kako jednom magistru ne bi bilo,jel,ak mu sve ide od ruke,moraju mu ići i krumpiri.:icon_eyes:
Budemo se čuli kada dođe vrijeme.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Bok @mrga,nisam te primjetila ranije.Baš mi je drago što je sve ok.Pa naravno da je,kako jednom magistru ne bi bilo,jel,ak mu sve ide od ruke,moraju mu ići i krumpiri.:icon_eyes:
Budemo se čuli kada dođe vrijeme.

Ma fučkaš titule kad motika zapopeva i kad se skopa nekaj domaće i kaj nije otrovano, to ti je raj...

Malo sam postal skeptik prema industrijski obrađenom povrću kad vidim s čim se šprica i koliko put....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nije mjesto za to,ali moram reći-nije problem u onome što se prska u toku rasta.Problem je u onome što se prska nakon pakiranaja povrća i voća kako bi se održala svježina.Samo ljudi za ovo "nakon" niti ne znaju..A meso ide pod lasersko (ili nekaj slično,da ne reknem krivo)uništavanje bakterija.
 

Najnoviji postovi

Na vrh