• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Krumpir za saditi

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ima,ali nesmijemo ovdje ,bude me administracija opet lupila - sva pitanja na pp moraju ići. ili preko moba.Moramo se držati kućnoga reda.
 

Kukuruz

Član
Tu od
4 Srp 2013
Poruka
90
@ johabica krumpir na kamion i pravac Split prodaš sve za 10 minuta, nema krumpira nit na vidiku.Ja sam takođe među onima šta je zakasnija kupit i sad ga nemogu nigdi nać..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kad bi johabica prodavala jaja umjesto krumpira iz ti jaja bi se legli kokoti od tri kile i četerdeset ..samo čekate da se posuše i mogu na klanje ..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I ove godine ima krumpira za saditi.Pa ako nekome nešto treba,možemo se preko pp dogovoriti. Ili 095/8440100,najbolje navečer.
Ko i uvijek,krumpir je naklijani, spreman za sadnju,u gajbicama, - cijena uobičajeno - 20 kuna gajbica.
Sorte - Adora, Trezor, Vineta i Rivijera od bijelih. Balatonska ruža, Belarosa i Roko od crvenih. Roko je unutra bijeli.

http://imageshack.us/a/img24/7276/25022013b.jpg

Do sadnje će klice biti veće, naravno,ovo je stara slika,ali u globalu, to tako izgleda.
Mogućnost isporuke iza petnaestog trećeg po dogovoru, a može se i doći kući ako nekome odgovara.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ja bum si sam došel po njega, bude mi jeftiniji :(angel)::(angel):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma naravno, dobiš jedan kapučino i sendvič od frtalj kruha i piko parizera gratis.:icon_razz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Da,tamo iza petnaestog - dvadesetog ožujka bude muž tamo. Ako nešto trebate, budemo se dogovorili pa ga tamo na sajmu u subotu nađete.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,540
Ma naravno, dobiš jedan kapučino i sendvič od frtalj kruha i piko parizera gratis.:icon_razz:
Je si vi i muhač znate najti mjeru,meni bi to bilo za cijeli tjedan he he he,
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ok,kad budeš definirao šta ti i kolko treba, javi mi na pp. Neke sotre su mi u deficitu, pa da ti ostavim.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Je si vi i muhač znate najti mjeru,meni bi to bilo za cijeli tjedan he he he,

ma nije ti to tako izdašno kak se čini - je da je kapučino od pol litre,ali parizera ide samo sedam deka.:(giggle):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ja kad sam u tu kuču došel i Nina je repom mahala....
A Bogami i ja sam više odnesel nego kaj sam donesel, jedino ako se kaj promjenilo u našem odnosu ili u odnosu prema gostima.
Predjelo, jelo, kafućino ..... :icon_eyes::icon_eyes:

Svakako dolazim po krumpiriče, a sorte i količinu bumo na pp
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Kaj me briga, bitno da ja još veselije mašem kad odlazim s krumpiričima
 

Najnoviji postovi

Na vrh